Aké výhody prinášajú inovované prepravky s vekom?

Prepravky s vekom sú ideálnym riešením pre každú firmu pôsobiacu v B2B sektore, ktorá chce zabezpečiť čo najlepšiu ochranu prepravovaného tovaru pred vonkajšími vplyvmi. V tomto článku vás oboznámime s hlavnými výhodami prepraviek s vekom.

Ochrana prepravovaného tovaru je prioritou asi každej jednej firmy. Keďže tovary sú prepravované ďalším spoločnostiam, kde sú zvyčajne ďalej upravované a používané ako súčiastky na výrobu väčších montážnych jednotiek, je potrebné zaručiť, aby daný tovar dorazil do svojej cieľovej destinácie neporušený a v plnom počte. Žijeme v dobe, kedy sú krádeže bežným javom na dennej báze a rôzne straty a krádeže počas logistiky tovaru a skladovania nie sú žiadnou výnimkou. Ak na prepravu vašich tovarov využívate klasické prepravky bez veka, prepravovaný tovar nie je prakticky nijako chránený. Práve preto sa tak oplatia spomínané prepravky s vekom. Tie sú nielenže mimoriadne bezpečné, naviac prinášajú mnoho ďalších praktických výhod, ktoré prispejú k zefektívneniu fungovania vašej firmy a optimalizácii nákladov.

Odolná konštrukcia, bezpečné veko

Pozrime sa na prepravky s vekom rady Kaiman vyrábané lídrom na trhu s plastovými boxmi a prepravkami, firmou Schoeller Allibert. Tie potešia tradične odolnou plastovou konštrukciou, ktorá znesie aj hrubšie zaobchádzanie, ktoré pri preprave tovarov nie je žiadnou výnimkou. Napriek tomu je však celá konštrukcia prepraviek mimoriadne ľahká, čo pomáha citeľne šetriť prepravné náklady. Keď už sme pri šetrení, prepravky s vekom vám pomôžu ušetriť aj priestor, a to vďaka možnosti zasúvania jednej prepravky do druhej a stohovania.

Veko prepraviek využíva špeciálnu technológiu zaistenia, vďaka ktorej sa nedá vypáčiť. Všetky prepravky sú naviac vybavené bezpečnostnou plombou, ktorej poškodenie signalizuje zásah do obsahu prepravky. Prepravky s vekom majú vysokú nosnosť a dostupné sú vo viacerých rozmeroch. Neváhajte a začnite ich vo vašej firme využívať aj vy!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu