Bioalkohol – živý oheň aj v byte!

Bývate v byte a cítite sa ukrátení, že jediný spôsob kúrenia je radiátor? Už nezúfajte, existuje spôsob, ako mať živý oheň aj v byte skutočne jednoducho!

Dobre, najjednoduchší spôsob, ako mať živý oheň v byte spočíva v dvoch krokoch. Krok prvý – narúbete starú drevenú policu a dáte ju do stredu miestnosti. Krok druhý – zapálite. Jednoduché, no nie? Túto taktiku môžete ešte vyšperkovať tým, že narúbete nejaký lakovaný drevený nábytok, potom sa vám dokonca naskytne pohľad na plamene rôznych farieb. Udržať oheň je ľahké, stačí raz za čas prihadzovať kusy koberca, stola, stoličiek, prípadne nejaké noviny. Takýto systém je mimoriadne lacný a nenáročný na údržbu, nepotrebujete komín ani nič podobné. Ide o spôsob kúrenia s garanciou funkčnosti, obyvatelia Luníku IX by vám o jeho výhodách dokázali rozprávať dlhé hodiny. Článok je na konci, želáme vám veľa šťastia a teplú zimu... Čo však, ak vám takýto systém nevyhovuje? Potom vám už zostáva len jedno riešenie – krb na bioalkohol.

Alkohol do hrdla či do krbu?

Ak bývate v byte, určite ste sa niekedy pristihli pri tom, že závidíte obyvateľom domov, že majú krb. Krb, nepochybne najromantickejší spôsob kúrenia a oni je jeho atmosféru môžu užívať každý jeden večer. A vy ste odkázaní na obyčajný radiátor, to vie poriadne naštvať. Našťastie, krby nie sú len na drevo. Čo prináša taký krb na bioalkohol? V prvom rade prinesie atmosféru pravého krbu do vášho bytu. Áno, ten skutočný oheň, po ktorom všetci snívame. Neznalý divák si dokonca ani nemusí všimnúť, že namiesto dreva spaľujete bioalkohol. Vy si to však všimnete hneď, bioalkohol totiž horí bez zápachu a popola. Preto si krby na bioalkohol nevyžadujú komín a sú vhodné do bytov. Produktom spaľovania je oxid uhličitý a vodná para. Už vám zostáva len zvoliť si správny krb na bioalkohol, napríklad od firmy ZOP. A romantické večery pri krbe sa môžu začať!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu