Chladnička na víno? Kvalita sa vypláca!

 

Chcete si zaobstarať štýlovú chladničku na víno do vášho bytu alebo domu, prípadne hľadáte spoľahlivú vinotéku do reštaurácie? Potom môžu byť práve vinotéky Dunavox tým správnym riešením!

Víno je alkoholický nápoj, ktorý má svoje špecifické čaro, ktoré ľudstvo oceňuje už celé tisícročia. Výroba vína je náročný proces, nečudo teda, že nie je problém naraziť na fľaše vína, za ktoré zaplatíte bez problémov aj niekoľko stoviek až tisícok eur. Kvalitné víno si tak zaslúži aj špeciálnu starostlivosť, najmä pri skladovaní. Víno, ktoré niekoľko rokov zrie, aby bolo dokonalé, sa jednoducho nemôže skladovať v hocijakom prostredí a teplote. Nehovoriac o tom, že skladovať drahú fľašku kvalitného vína len tak, niekde v skrini, rozhodne nie je veľmi úctivé. Na skladovanie vína tak existuje špeciálne zariadenie – chladnička na víno, často označovaná aj ako vinotéka. Ak plánujete kúpu chladničky na víno, aj tu platia určité pravidlá, podľa ktorých by ste sa mali riadiť. Základná rada je však zrejmá – zamerať sa na chladničky popredných výrobcov, ktorí zaručujú perfektnú spoľahlivosť a štýlový dizajn.

Špecialista na vinotéky

Pozrime sa na značku Dunavox, ktorá je špecialistom na výrobu chladničiek na víno. Vinotéka Dunavox je tak tým najlepším, čo z ponuky chladničiek na víno rôznych značiek môžete získať. Značka Dunavox je špeciálna najmä tým, že sa zameriava výlučne na výrobu chladničiek na víno. Väčšinu konkurenčných chladničiek na víno totiž vyrábajú značky, ktoré okrem vinoték vyrábajú aj mnohé iné druhy chladničiek. Chladnička Dunavox je tak perfektným spojením dlhoročných skúseností značky vo výrobe vinoték, skvelého dizajnu, ktorý dokonale zapasuje do všetkých typov priestorov a v neposlednom rade aj vysokej kvality a spoľahlivosti. Dostávate tak to najlepšie v jednom balení. Jednoducho, ak kvalitná chladnička na víno, tak jedine Dunavox!

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu

Odkladací stolík White Label Karena

78.90 €
detail produktu