Čítačky čiarových kódov – ideálne darčeky pre skladníkov?

Máte v rodine človeka, ktorý pracuje s tovarom? Hľadáte praktický vianočný darček, ktorý by takého človeka potešil? Čítačky čiarových kódov môžu byť ideálnym riešením!

Práca skladníka rozhodne nie je ľahká. Každý deň pracovať v sklade, kde sú, povedzme si úprimne, nie vždy ideálne podmienky na prácu, rozhodne nie je med lízať. Ak máte kamaráta alebo dokonca člena rodiny, ktorý pracuje ako skladník, určite viete, čo takáto práca vyžaduje. V dnešnej dobe si však snažíme všetko, čo je pre nás nejakým spôsobom náročné, zjednodušiť. Uľahčiť si prácu snažia aj skladníci, preto existujú veci ako čítačky čiarových kódov.

Otázka č.1 – kde ju budete používať?

Čítačky čiarových kódov sa delia podľa použitia. Poznáme prakticky tri typy čítačiek – ručné stolové čítačky, ktoré svoje opodstatnenie nájdu predovšetkým v nenáročných podmienkach, v rôznych kanceláriách, maloobchodoch a podobne. Na opačnom konci spektra sú robustné priemyselné čítačky, ktoré sú špeciálne určené do náročných podmienok. Posledným typom sú stacionárne terminály čiarových kódov, ktoré sa požívajú na miestach s vysokou intenzitou snímania.

Otázka číslo dva – aká technológia snímania?

V zásade poznáme dve základné technológie, na ktorých je činnosť čítačiek založená – laserovú a digitálnu. Výhoda laserových čítačiek spočíva v ich princípe fungovania, laserové lúče dokážu kód zaznamenať aj z väčšej vzdialenosti, naopak, v prípade digitálnych čítačiek musí byť kód umiestnený vo väčšej blízkosti čítačky. Čítačky výrazne uľahčia skladníkom prácu a zbavia ich starostí s chybami pri narábaní s tovarmi a inventúrach. Ak sa rozhodnete čítačku darovať ako vianočný darček, vyberať môžete napríklad na stránke www.amiplus.sk/citacky-ciarovych-kodov. Darujete tak darček, ktorý nielen poteší, ale bude zároveň aj mimoriadne praktický. A to sa cení!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu