Detská izba na mieru navrhnutá architektom sa stáva štandardom

 

Za posledné roky sme si zvykli zveriť niektoré práce odborníkom a nerobiť si všetko, ako sa hovorí, na kolene. Napadlo vás nechať navrhnúť skúsenému bytovému architektovi izbu pre vaše dieťa?

Kedy má zmysel detská izba na mieru navrhnutá architektom?

V podstate kedykoľvek. Už od prvej izby určenej pre novorodenca, cez izby pre predškolákov, až po detské izby pre školákov a študentov.Niekedy máme jasnú predstavu o tom, čo chceme, ale nemáme čas sa venovať realizácii. Inokedy si nevieme poradiť s niektorými detailmi, či celkovo s dispozičným riešením. Môže ísť o príliš malú izbu určenú hneď pre niekoľkých súrodencov. Často ide o atypickú miestnosť v podkroví. V týchto, aj v ďalších prípadoch, nám vie pomôcť profesionálny bytový architekt. Detská izba na mieru je jednou zo špecializácií interiérového štúdia WSD (Wood Styl Design).

WSD pre vás navrhne novú detskú izbu, alebo prerobí tú starú

Nezáleží na tom, či chcete izbu budovať „na zelenej lúke“, teda úplne od začiatku, alebo prerobiť tú starú. Situácia, pokiaľ ide o deti, sa v rodine stále mení. Dieťa rastie, menia sa jeho potreby a priority, má nové záujmy, pribudnúť môže do rodiny aj druhé dieťa. To všetko sú situácie, kedy vám so zmenou dokáže pomôcť interiérové štúdio WSD. Môžete žiadať kompletný návrh, alebo zakomponovanie svojich požiadaviek, či požiadaviek dieťaťa, do výsledného vzhľadu firmy. Firmu WSD nájdete aktuálne v troch mestách – v Bratislave, v Prešove a v Bardejove.

Nové trendy pre detské izby

Aktuálne detským izbám vládne predovšetkým neutrálna farebnosť. Detské izby pre batoľatá aj predškolské deti sú bielo-bežovo-šedé a vo veľmi jemných odtieňoch. Nábytok stavia na prírodnom dreve. Miestnosť sa premieňa v športovisko, takže aj priestor samotný, bez nábytku, sa považuje za funkčný prvok detskej izby.

Už u mladších školákov nesmie chýbať zázemie pre počítačové vybavenie, alebo priestor pre aktívne hranie počítačových hier. Hitom sú kresliace steny, často natreté tabuľovou farbou, ktoré vytvárajú priestor pre kreativitu, ale aj učenie.

Vyvarujte sa tzv. detským hrdinom z filmových rozprávok implementovaných priamo do designu interiéru. Aj u detí veľmi rýchlo vychádzajú z módy a sú nahradzovaní novými. Detská izba na mieru má byť nadčasová.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu