Detské skrine na veci alebo hračky

Jednou zo základných výbav izbičiek sú detské skrine a komody. To preto, aby sa aj malé deti mohli naučiť, čo kam patrí. A tiež to, že upratovať je fajn. Skriňa do detskej izby navyše umožní schovať nielen hračky, ale aj oblečenie.

Okrem toho si vaša ratolesť vďaka nej bude pripadať ako v kráľovstve, kam nikto bez povolenia nemôže. No a vy budete mať radosť, že vďaka dostatočnému úložnému priestoru máte o starosť menej. Pretože povaľujúce sa hračky budú mať svoje jedinečné miesto – detské skrine a komody.

Dospelí zvyčajne potrebujú úložné priestory najmä na oblečenie, avšak v detskej izbe je potrebné schovávať veľa iných pokladov. Detské skrine preto musia byť schopné pojať nielen oblečenie, ale aj hračky a neskôr zošity do školy. Preto v ponuke nájdete ako šatníkové skrine, tak aj tie, čo majú otvorené police a hodia sa skôr na hračky.

Detské skrine ponúkame v neprebernom množstve vzorov, veľkostí i farebných prevedení. Detské šatníkové skrine a skrinky môžete mať s policami alebo šatníkovou tyčou, môžete si zvoliť počet zásuviek, poličiek v skrini, šírku skrine aj farebné prevedenie. Vaše deti určite ocenia možnosť vybrať si skriňu v originálnom dizajne presne podľa svojich predstáv.

Všetky nami ponúkané detské a študentské šatňové skrine sú vyrobené z veľmi kvalitného dreva alebo lamina. Dievčatám väčšinou vyhovuje skriňa kombinovaná - police aj šatníková tyč a chalanom skôr skriňa policová. Správnym výberom šatníkovej skrine môžete vaše ratolesti jednoduchým spôsobom naučiť nielen poriadnosti, ale v kombinácii s ďalším nábytkom vytvoriť deťom praktickú a zároveň hravú izbu.

NÁŠ TIP: V rovnakom motíve ako detskú skriňu môžete u nás zakúpiť aj detskú posteľ, komodu, box na hračky, poličky, písací stôl alebo úložný regál.

Autor: online marketingová agentúra TEXTO

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu