Inteligentná domácnosť vám zaručí bezpečné bývanie

Stačí sa dva dni neobjaviť doma, a katastrofa môže byť na svete! Alebo zistíme, že nás niekto vytopil, alebo nám z domácnosti čosi zmizne. Nič z toho nie je príjemné, a práve preto je najlepšie spoľahnúť sa na inteligentné spotrebiče v domácnosti.

Domácnosť riadite pomocou aplikácie

 

Môže sa to zdať až príliš jednoduché, no na to, aby ste si aj vy dopriali modernú inteligentnú domácnosť, nemusíte doma nič búrať ani stavebne pripravovať. Úplne vám postačí riadiaca jednotka, spotrebiče, ktoré ju budú poslúchať, a pripojenie na internet. A potom to už pôjde samo. Nie, domácnosť sa sama neuprace ani vás každý deň na stole nebude čakať teplá večera. Komfort sa dá predstaviť predsa aj inak. V inteligentnej domácnosti si viete nastaviť klímu na mieru, a to bez ohľadu na to, či ste práve doma, alebo na ceste z práce. Môžete na diaľku vyvetrať, skontrolovať, či ste vypli svetlá a spotrebiče, vpustiť dnu návštevu, uzavrieť vodu alebo plyn či dokonca spustiť zavlažovanie záhrady na základe aktuálneho stavu počasia. Prečo si neužiť to, čo nám ponúka moderná doba, a nezbaviť sa zbytočných starostí? Využívanie inteligentných technológií je také jednoduché, že to zvládne aj najväčší antitalent. A keďže smartfón a pripojenie na internet má dnes k dispozícii takmer každý, je len otázka času, kedy sa tento trend uplatní v každej domácnosti.

Inteligentné zabezpečenie aj detekcia

 

Keď ste práve v práci, v obchode, na dovolenke alebo na služobnej ceste, vaša inteligentná domácnosť sa môže správať presne tak, ako keby ste boli doma. Na diaľku vpustíte dnu rodičov, ktorí vám prišli nakŕmiť psíka alebo poliať izbové rastliny, susedovi umožníte vstup do garáže, aby si mohol požičať náradie, alebo privoláte rýchlu pomoc, ak detektory zaznamenajú dym či únik plynu. V inteligentnej domácnosti máte všetko pod palcom –  vstupné aj garážové brány, vchodové dvere, okná, riadenie elektrickej energie, vykurovania, hlavné uzávery vody a plynu. Ak sa riadiacej jednotke zdá niečo v neporiadku, ihneď vás o tom informuje, aby ste mohli zakročiť skôr, než dôjde ku katastrofe.

 

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu