Kde zohnať dobrý nábytok do detskej izby? Máme pre vás tip!

 

Zariadiť detskú izbu je na jednej strane naozaj zábava, na strane druhej sa však môžete ocitnúť v situácii, keď nebudete vedieť zohnať dobrý a pekný detský nábytok. Kde zoženiete to najlepšie pre svoje dieťa?

Kto už niekedy zariaďoval detskú izbu určite uzná, že jej zariadenie vie byť niekedy naozaj drina. Zariadiť každú inú izbu je jednoduché – vyberiete si nábytok, ktorý najlepšie ladí s okolitým interiérom, zvolíte, samozrejme, nejaký pekný dizajn, nábytok osadíte a tešíte sa z novo zariadenej izby. S detskými izbami je to o niečo náročnejšie. Pri najmenších deťoch stačí iba obyčajná detská postieľka, ako však dieťa rastie, je potrebné mu prispôsobovať aj izbu. Nájsť musíte posteľ, ktorá nebude príliš vysoká, aby sa váš potomok pri prípadnom nočnom páde nezranil, nemala by mať ostré hrany a tvrdé časti, o ktoré by sa mohol udierať. Pre svoje dieťa predsa chcete len to najlepšie... To isté platí aj pre skrine, stôl, stoličky. Všetko musí byť prispôsobené veku a schopnostiam dieťaťa. Nehovoriac o rôznych dekoráciách, ktoré môže byť tiež náročné zvoliť. Na koho sa v takejto náročnej situácii môžete obrátiť?

Detský nábytok, na aký si len spomeniete

Pri výbere detského nábytku sa oplatí spoliehať sa na jeden „zdroj“. Nechcete predsa zháňať a dolaďovať nábytok z piatich rôznych obchodov... Všetok nábytok do detskej izby zoženiete napríklad v ponuke spoločnosti Banaby. Zoženiete tu naozaj všetko – od detských postelí rôznych druhov a motívov, detských matracov, cez stoly, stoličky, detské vzorované koberce, až po záhradný nábytok. Zariaďovanie izby však nie je len o nábytku, ale aj o drobnostiach, ktoré však v konečnom dôsledku vedia spraviť naozaj veľký rozdiel. Na mysli máme napríklad nálepky na stenu, ktoré sú lacné a jednoduché, ale izbu vedia zmeniť na nepoznanie. Samotný nábytok Banaby je skutočne kvalitný, ale pomerne dostupný zároveň, je tak vhodnou voľbou pre rodičov detí v prakticky akomkoľvek veku. Tak zariaďte svojmu potomkovi novú izbu aj vy!

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu

Odkladací stolík White Label Karena

78.90 €
detail produktu