Krásny život detí začína v krásne zariadených detských izbičkách

Dieťa vníma estetiku už od narodenia. V akom prostredí vyrastá ho ovplyvní na celý život. Je dôležité vkus dieťatka formovať už od prvých dní. A tomu má byť uspôsobená aj detská izba bábätka.

Príchod nového člena rodiny, bábätka, znamená veľa radostí, ale aj starostí. Určite by ste ešte pred jeho narodením mali nachystať detskú izbu či kútik pre novorodenca. Veľmi často tápeme v tom, čo vlastne potrebujeme. Obecne platí, že nábytku nepotrebujeme zas toľko, ale určite by mal byť v tej najvyššej kvalite. 

Praktický nábytok šetrí miesto a umožňuje rýchlo upratať veci, ktoré k starostlivosti o dieťatko potrebujeme. Detský nábytok musí splňovať prísne bezpečnostné normy. Musí byť stabilný a súčasne byť ošetrený zdravotne nezávadnými farmami a lakmi. Bábätku musí poskytovať pohodlie a umožňovať mu zdravý vývoj.

Starý nábytok, z bazárov či podedený, tieto požiadavky už dávno nespĺňa

Príbehy šťastných detí píše kvalitný nábytok Erbesi. Ide o kompletne zariadené detské izby pre najmenšie deti. Ako rodičia si už nemusíte lámať hlavu tým, čo potrebujete. Kolekcie detského nábytku Erbesi ponúkajú zostavy s kvalitnou detskou postieľkou, komodou s prebaľovacím pultom, s ďalšími praktickými komodami alebo skriňou na detské oblečenie.

Luxusný nábytok pre bábätká

Erbesi – to je luxus už pre najmenších. Je jedno, či sa tieto kúsky rozhodnete pridať do svojej spálne, kde bude v prvých mesiacoch dieťatko bývať s vami, alebo do samostatnej detskej izby. Vaše dieťatko si zaslúži luxusné a krásne vybavenie. Výhodou Erbesi je, že zostavy sú dokonalo zladené, z kvalitného masívu, s ekologickými nátermi a s praktickými vychytávkami. Vďaka e-shopu firmy máte naviac zariadené na dva kliky.

Erbesi ponúka kompletné detské izby aj samostatný nábytok a detský bytový textil

Začať máte možnosť nákupom samostatnej detskej postieľky, alebo, čo je určite lepšie, celej detskej izby. V Erbesi potom máte možnosť zariadenie izbičky ďalej rozširovať o samostatné kúsky nábytku, ktoré budú dokonalo ladiť s vašou pôvodne zakúpenou zostavou detského nábytku – komody, šatníkové skrine, bytové doplnky. Detská izba pre novorodenca aj pre staršie dieťa sa tak nestane miestnosťou s bez ladu a skladu doplňovaným nábytkom rôzneho dizajnu.

K postieľkam dokúpite kompletný dizajnový textil – vždy vo veľmi vkusnom prevedení s detskými motívmi. Nechýbajú mantinely a hniezda do postieľok, vankúšiky, perinky, deky a obliečky.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu