Kvalitné plastové okná šetria naše peňaženky

 

Kult starých drevených okien nás stojí nemalé peniaze. Stále sa vám nechte tie vaše vymeniť za poriadne? Úspora na energiách je obrovská.

Veľa domácností, či už v bytoch alebo v rodinných domoch, má stále staré okná. S rokmi prestali nielen tesniť, ale predovšetkým sú už krivé. Nepomáha ani masívnejšie tesnenie. Z tohoto dôvodu sa nám dokonca poškodzuje kovanie okien, takže aby sme ich vôbec mohli zavrieť, musíme investovať do nového. Možná dokonca okná ešte stále reštaurujete a natierate. Nie je už skutočne ten správny čas, vymeniť staré okná za nové?

Najpoužívanejším materiálom pre okná je dnes plast

 

Možností na nové okná máte niekoľko, avšak najekonomickejším riešením je plast. Práve plastové okná sa dajú kúpiť najvýhodnejšie – lacnejšie než drevené či hliníkové, a nemusíte sa u nich báť tvarovej nestálosti, ako u drevených.

Pri výmene starých panelákových okien nie je dôvod váhať

 

Staré drevené panelákové okná rozhodne nemajú žiadnu estetickú hodnotu. Preto nie je dôvod s ich výmenou váhať – plast vypadá lepšie, má farebnú stálosť a plastové okná dokonale utesnia byt. Aj u výrobcov a dodávateľov plastových okien si je ale treba dať pozor na kvalitu výrobkov. Kvalitné plastové okná dodáva firma Cedera. Tá ponúka veľmi kvalitné plastové okná Salamander, ale aj eurookná či drevohliníkové okná.

Plastové okná sa však perfektne hodia aj na rodinné domy. Vypadajú moderne, sú nadčasové, odolávajú starnutiu aj poveternostným vplyvom, sú farebne stále, zdravotne nezávadné a veľmi ľahko sa udržujú. Každý, kto pravidelne umýva drevené rámy starých okien ocení, že tie plastové sa čistia výrazne jednoduchšie.

Nechajte si pripraviť cenovú ponuku a vymeňte okná ešte tento rok

 

Máte chuť sa konečne pustiť do výmeny okien? Nechajte si urobiť nezáväznú cenovú ponuku podľa množstva a rozmerov vašich okien, ale aj podľa použitého zasklenia – izolačného dvojskla či trojskla.

TIP: Plastové okná cenová ponuka >>

Návratnosť je rýchla

 

Cena energií rastie, a tak je návratnosť investícií do lepších okien veľmi efektívna. Nie je treba váhať. A ani sa samotnej výmeny obávať. Kvalitní remeselníci vedia okná meniť tak, že to na okolí okna takmer nepoznáte.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu