Kvalitné plastové prepravky prinášajú nejednu užitočnú výhodu!

Hoci pri plastových prepravkách by ste to možno na prvý pohľad nepovedali, na kvalite záleží. Aj drobné rozdiely zaručujú v skutočnosti mnohé výhody, ktorými sa kvalitné plastové prepravky odlišujú od tých menej kvalitných.

Plastové prepravky majú vo firmách, kde sa prepravuje a skladuje tovar, zásadnú úlohu. Prepravky, ktoré sa vo firmách využívajú, sú pravidelne zaťažované maximálnymi nosnosťami a nie je žiadnou výnimkou, že maximálne nosnosti sú pri nich častokrát prekračované. Dôvod? Snaha zaistiť čo najvyššiu efektivitu prepravky. Vysoké požiadavky však nie sú na plastové prepravky kladené len z hľadiska záťaže, ale aj ďalších aspektov. Napríklad, prepravky musia byť čo najpevnejšie, aby spoľahlivo ochránili prepravované produkty pri preprave. V logistických centrách a skladoch sa s prepravkami nezaobchádza v rukavičkách, musia tak odolať rôznym nárazom, ale aj chemikáliám, zmenám teplôt a iným vonkajším vplyvom. Práve v tom spočíva dôležitosť prepraviek.

Samozrejme, všetky tieto náročné požiadavky dokážu splniť len skutočne kvalitné plastové prepravky. Ako ich vybrať?

Dlhoročný expert na prepravky

Firmou, ktorá sa už dlhé roky zameriava práve na vývoj a výrobu kvalitných plastových prepraviek a boxov, je práve Schoeller Allibert. Plastové prepravky tejto firmy sa pýšia mnohými výhodnými vlastnosťami v jednom balení. Potešia kvalitným plastom, z ktorého sú vyrobené. Ten im dodáva vysokú nosnosť a odolnosť voči všetkým vonkajším vplyvom. Naviac je hygienický a jednoducho sa udržiava, čo je vo firmách taktiež dôležitá vlastnosť. Má dlhú životnosť a dá sa jednoducho recyklovať. Naviac, plastové prepravky sa dajú jednoducho stohovať a ukladať na seba, vďaka čomu zásadným spôsobom šetria priestor. Dostupné sú v rôznych farebných kombináciách a rozmeroch. Tak neváhajte a vyskúšajte si ich kvality na vlastnej koži aj vo vašej firme!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu