Luxusné potreby pre psy? Toto musíte vidieť!

Máte psa a hľadáte nejaké luxusné potreby pre psy? Chcete niečo moderné a inovatívne, čo zlepší život vám aj vášmu miláčikovi? Potom máme pre vás dokonalé riešenie!

Pes je už od nepamäti priateľom človeka. Už dávni ľudia prišli na to, že psy sú mimoriadne rozumné stvorenia, ktoré nám dokážu zlepšiť život. Kým v minulosti bola úloha psov viac-menej praktická, používali sme ich najmä ako našich obrancov alebo obrancov majetku, dnes už väčšina ľudí nevníma psa ako strážcu, ale ako plnohodnotného člena rodiny, o ktorého sa často staráme viac ako on o nás. Preto sa čoraz viac rozširujú malé plemená psov, ktoré môžete mať bez problémov v byte alebo podobne malých priestoroch a dopyt po veľkých psoch pomaly ale isto klesá. Našou témou teraz ale nie je štatistika rozšírenia jednotlivých plemien psov, ale luxusné potreby pre psy. Tie ale tiež súvisia s dnešnými trendami. Keďže psov vnímame ako plnohodnotných členov rodiny, snažíme sa k nim aj tak správať. A plnohodnotný člen rodiny si zaslúži plnohodnotné luxusné potreby pre psy, napríklad od spoločnosti PetKit.

Technológie, o ktorých ste ešte nepočuli!

Luxusné potreby pre psy značky PetKit nespočívajú v zlatých miskách, spacích vakoch z luxusnej talianskej kože a iných výstrelkov, ktoré by váš pes pravdepodobne aj tak neocenil. Slovo luxusné má v tomto prípade význam ako inovatívne a mimoriadne kvalitné, ktoré výrazne zlepší kvalitu života vášho psa. O akých produktoch tu hovoríme? Napríklad o inteligentnej miske, ktorá je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov, má v sebe zabudovanú váhu na potravu a spárujete ju s telefónom, aby bol zaručený presný stravný plán vášho psa. Ďalším zaujímavým produktom je monitor aktivity pre psov a mačky, s ktorým budete vždy vedieť, čo váš pes robí a v akom je stave. V neposlednom rade treba spomenúť automatický dávkovač krmiva, ktorý môžete ovládať cez smartfón. Tieto a mnoho ďalších inovatívnych produktov pre psy nájdete na webe reedog.sk. Tak nečakajte, luxusné potreby pre psy sú pripravené zlepšiť život vášmu miláčikovi, hoc aj hneď!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu