Luxusný nábytok do detskej izby?

Vybrať nábytok do izby najvzácnejšieho člena vašej rodiny nemusí byť vždy jednoduché. Pokiaľ chcete, aby sa váš potomok cítil ako v bavlnke, luxusný detský nábytok môže byť správnou voľbou.

Aké kritériá máte pri výbere nábytku do detskej izby? Poviete si, to je skutočne náročná otázka, to závisí od veku dieťaťa, pohlavia a podobných vecí. Jedna vec je však nad slnko jasnejšia – pri výbere nábytku do izby vášho dieťaťa si treba dať skutočne záležať. Veľa ľudí stále zastáva tvrdenie, že izba pre dieťa, špeciálne pre veľmi malé dieťa, by mala byť v prvom rade praktická, na ničom inom až tak veľmi nezáleží. A toto je nepochybne obrovská chyba. Prostredie totiž veľmi vplýva na človeka. Špeciálne prostredie, v ktorom žijeme. Keďže izba vášho dieťaťa je miestom, kde váš potomok trávi asi najviac času, práve ona je miestom, ktoré by malo byť zariadené tak, aby bolo pre dieťa čo najkomfortnejšie a aby sa v nej cítilo čo najlepšie. A luxus bol vždy synonymom pre pohodu, komfort a dobré pocity. Preto sa netreba báť porozmýšľať nad tým, že by ste do detskej izby dali luxusný detský nábytok. Mnohé mýty, že luxusný detský nábytok je nepraktický, nebezpečný a vôbec sa neoplatí, sú iba obyčajnými mýtmi.

Taliansky nábytok = luxusný nábytok

Asi nemusíme nikomu hovoriť o tom, že talianom luxus a exkluzivita jednoducho vždy išli. V oblasti áut, oblečenia, ale aj nábytku. Tak sa dostávame k luxusnému detskému nábytku talianskej značky Erbesi. V ňom sa podarilo spojiť to, čo mnohí neveria, že sa spojiť dá – luxus, kvalitu, praktickosť a bezpečnosť. Poteší vás mnohými praktickými riešeniami, ako napríklad bočnicami na postieľkach, ktoré sú posúvateľné jednou rukou, 3 v jednej komodami a podobne. Najdôležitejšie je však zdravie dieťatka a na to sa v žiadnom prípade nezabudlo, práve naopak. Netoxické farby, zdravotne nezávadné materiály, žiadne ostré hrany... To sú prvky, ktoré zabezpečia, že nábytok nebude vinníkom zranení dieťatka. Aj pri všetkých praktických a bezpečnostných riešeniach luxus nešiel do úzadia a rozhodne poteší vás a vaše dieťa. Niet pochýb, luxusný detský nábytok vie byť naozaj skvelým riešením!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu