Luxusný nábytok oživí váš domov

 

Krása luxusného nábytku spočíva v tom, že stačí jeden kus, aby ste dokázali úplne zmeniť vzhľad a atmosféru miestnosti. Stačí sa zájsť pozrieť do obchodov, kde predávajú prémiové značky alebo unikátny dizajnový nábytok. Možno nájdete luxusný nábytok aj u vašich susedov a rodiny. Prekvapte ich pri ďalšej návšteve a nechajte sa inšpirovať novými nápadmi!

Pri hľadaní nových nápadov na vybavenie vášho domova je tu malá rada, ktorá vám môže ušetriť čas a peniaze. Nájdite vystavený nábytok, napríklad luxusné skrinky, ktoré sa stanú ohniskom vášho dizajnu. Potom zmeňte niektoré existujúce položky a doplnky okolo nich. Budete sa diviť, aký rozdiel vám zo zmeny vystane.

Aj starý nábytok sa dá využiť

 

Preč so starým, v trende je mať nové veci. To je mentalita, ktorá vystihuje našu spoločnosť. Od módy po technológie stále túžime po najnovších modeloch. V interiéri sme, zdá sa, prijali podobný prístup.

V posledných rokoch sa však svet interiérov začal viac zaujímať o sprostredkovaný luxus. Namiesto toho, aby sme staré veci odhodili a nahradili novým nábytkom, objekty dostávajú nový dizajn a modernizujú sa, čo im dáva šancu byť znova užitočnými. Aj s takýmito kusmi nábytku sa môžete stretnúť na súčasnom trhu.

Praktické uloženie nových trendov

 

Na začiatok teda vyprázdnite miestnosť alebo posuňte nábytok po stranách. To vám poskytne lepšiu predstavu o rozmeroch miestnosti a zabráni tomu, aby existujúci dekor ovplyvňoval nové nápady.

V ďalšom kroku sa rozhodnite, kde bude jadro izby - priestor, ktorý vtiahne pozornosť do miestnosti a zároveň by to malo byť ideálne miesto na inštaláciu luxusného nábytku. Môže to byť veľká holá stena, miesto pod oknami alebo televíznym prijímačom, pri krbe alebo v strede miestnosti.

Pri kúpe luxusného nábytku sa rozhodujte opatrne: nechajte si čas na výber správnych kusov nábytku, ktoré váš domov spravia výnimočnými a ktorými nastavíte tón celkovej dekorácie vašej izby.

Vyvažujte a premýšľajte

 

Nezabudnite na vyváženie veľkých a malých prvkov. Potrebujete niekoľko veľkých kusov nábytku rovnako ako niektoré menšie kúsky, aby ste zmenili vzhľad a zvýšili atraktivitu miesta. Dbajte na to, aby ste izbu nepreplnili a pozornosť sústreďte na vybraný luxusný nábytok.

Nakoniec pri umiestňovaní nábytku zvážte pohodlie a jednoduchosť použitia. Premýšľajte napríklad nad dĺžkou ramena a nohy pri umiestnení konferenčného stolíka a ponechajte dostatok miesta na prechádzanie medzi bočnými stoličkami.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu