Moderné tapety na stenu sa postarajú o váš pocit luxusu

Opäť sa po dlhých rokoch vrátili do módy  tapety.  Sú jednoducho nadčasové. Dizajnová paráda na stene. Veľmi rýchlo, v priebehu pár minút, „oblečú“ vašu stenu do luxusu. Nemusíte mať veľké konto v banke, aby ste dosiahli vytúžený efekt. Pre svoje výnimočné vlastnosti sú stále viac a viac vyhľadávané rôznymi vekovými skupinami. Hodia sa do každej miestnosti a svojou krásou robia radosť po celé roky. Vy ich ešte nemáte?

Luxusné tapety ozvláštnia váš príbytok

 

Skutočne originálny spôsob, ako dotvoríte svoj interiér, je práve kúpa modernej tapety. Maľovanie stien je síce fajn, ale narobí kopu neporiadku a štruktúru okrem hrboľatej omietky nedosiahnete. Zjednodušte si život tapetou. Ak aj nechcete vzory, tapeta oteplí priestor lepšie ako namaľovaná stena. Na výber je hneď niekoľko druhov tapiet. Ak myslíte vopred na ich odstaňovanie najlepšie sú tie, ktoré majú podklad z vliesu – tzv. netkaného textilu, ktorý sa dá odstrániť po pásoch a veľmi jednoducho – už žiadne špachtľovanie a škrabanie.

Ako vybrať tú správnu tapetu pre vás? Stačí pár „klikov“ na internete alebo prechádzka do špecializovaného obchodu a polovicu práce máte za sebou. Vybrať správnu tapetu je hotová veda. Ak si nie ste istí, je dobré obrátiť sa aj na odborníkov, ktorí to už majú v oku a vedia správne poradiť - interiérový dizajn na mieru je vždy správnou voľbou. Na kúpu tapiet potrebujete vedieť, kam tapeta má ísť a čo sa vám páči. Katalógov je neúrekom a keď viete čo sa vám páči, určite vám nejaká frkne do nosa. Pokojne zapojte svoju fantáziu a kombinujte rôzne štýly a farby. Konečný výsledok musí uspokojiť hlavne vás. Jedna stena plná kvetov a protiľahlá napríklad v „zajatí“ farieb či geometrických tvarov? Podstatné je, že sa vám to takto páči a že to spolu ladí. Buďte pokojne  iní!

Tapety na stenu pre každého

 

Nielen, že sa tapety na stenu hodia pre každého, ale dokonca sú vhodné do každej miestnosti. Sú vhodné aj na celé „holé“ steny za gaučom, tak aj do nenápadných kútov, ktoré si jednoducho prajete zvýrazniť alebo zosvetliť, ale aj do kuchyne či kúpeľne. Môžete si byť takmer istí, že s tapetou to máte dávno vyhraté. Manipulácia s nimi nie je síce veľmi náročná a aplikovať na stenu ich dokáže každý šikovný majster, aj tak je však najlepšie zavolať si domov tapetárov. Výsledok bude 100 % a vy budete spokojní.

Moderné tapety výnimočné svojim materiálom

 

Druhov tapiet je naozaj veľa. Tie luxusné sa však dajú rozoznať na prvý pohľad. Vliesové, vinylové, textilné alebo dokonca hodvábne - na ktoré máte zálusk? Líšia sa aj na pohľad, aj na dotyk. Jednoducho si treba raz za čas dopriať všetko, po čom túžime, veď napokon – zaslúžime si to! Výnimoční ľudia potrebujú byť obklopení výnimočnými vecami.

 

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu