Najlepší spôsob ochrany domova? Poistenie domácnosti!

Domov je to najviac, čo v živote máme, preto je dôležité, aby sme si ho chránili. Čo iné ochráni váš majetok lepšie ako poistenie nehnutelnosti?

V živote konáme množstvo dôležitých rozhodnutí, jedným z najdôležitejších a najväčších je kúpa bytu alebo domu. Jednoducho nehnuteľnosti, ktorá sa stane našim domovom. Kým v zahraničných krajinách je rozšírenejšie prenajímanie si nejakého bytu alebo domu, my, Slováci, sme stále najšťastnejší, keď je na liste vlastníctva nehnuteľnosti naše meno. Preto sa väčšina mladých ľudí, po tom čo začnú pracovať a zarábať nejaké peniaze, rozhoduje pre kúpu vlastnej nehnuteľnosti. To, čo je najprv iba obyčajný čistý nezariadený byt, sa časom stáva domovom, bez ktorého si nevieme predstaviť život. Nie nadarmo existujú rôzne príslovia typu všade dobre, doma najlepšie... Každý domov má jednoducho svoje čaro. Keďže sa jedná o jednu z najvážnejších investícií v živote človeka, je dôležité, aby sme následne domov nejako chránili. Na to tu máme poistenie domácnosti.

Bezpečná domácnosť?

Tak, ako máme poistené auto, tak by sme mali mať vybavené aj nejaké poistenie nehnutelnosti. Auto poisťujeme preto, aby sme si kompletne nezruinovali rozpočet po tom, čo si ho nejako poškodíme. Vedzte, že na domácnosť útočí taktiež mnoho hrozieb, pred ktorými ho musíte chrániť. Víchrica, krupobitie, zemetrasenie, vandalizmus, zosuvy pôdy, povodne, požiar, to je len zlomok potenciálnych rizík, ktoré môžu vaše bývanie výrazne ohroziť. Asi si viete predstaviť, ako finančne náročná je taká renovácia domu po povodni. Poistenie domácnosti vás ušetrí mnohých problémov po tom, čo na vašej domácnosti vznikne nejaká škoda. Namiesto toho, aby ste po nejakej prírodnej katastrofe riešili pôžičku, aby ste opravili škody, poistenie domácnosti vám umožní jednoducho všetky škody napraviť. Neriskujte, vybavte si výhodné poistenie domácnosti aj vy už dnes, napríklad v poisťovni Union!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu