Nové riešenie ohrevu vášho domu s keramickou pecou Tulikivi

Viete, že keramická pec uvoľňuje stres, vytvára duševný pokoj a zmierňuje reumatické ťažkosti? Ak chcete mať doma príjemnú tepelnú pohodu, mali by ste si jednu určite zaobstarať, jej benefity vás presvedčia.

 

Keramické pece Tulikivi fungujú na princípe sálavého tepla bez zabudovanej krbovej vložky. O čo ide pri sálaní – vyžarovaní tepla? Sálanie sa podobá vyžarovaniu slnečných tepelných lúčov, ktoré nezohrievajú vzduch. Tulikivi pec produkuje žiarenie podobné tomu slnečnému, a to sa od pece šíri rovnomerne všetkými smermi. Jeho prednosťou je, že najprv zohrieva všetky steny a predmety v miestnosti. Výsledkom je rovnomerný ohrev vzduchu bez cirkulácie. Toto tepelné žiarenie evokuje pohodu už pri teplote 19 až 20 ºC, vďaka čomu netreba miestnosti prehrievať na obvyklú teplotu 23 až 24 ºC, čím ušetríte nemalé finančné prostriedky.

Vyberte si zo stoviek možností keramických pecí

Keramické pece Tulikivi ponúkame v siedmich rôznych modeloch. Tie si viete dotvoriť povrchovými a farebnými prevedeniami presne podľa svojich predstáv a disponovať tak atraktívnym kúskom, ktorý dokáže dokonale vyhriať vašu domácnosť. Vyberte si typ pece, ktorý bude ideálne korešpondovať so zvyškom domácnosti. Keramickú pec môžete umiestniť do stredu miestnosti, k stene i do rohu. A ak by ste chceli pec využívať aj na tvorbu gatronomických delikates, neváhajte a vyberte si kúsok s rúrou na pečenie. Ide o modely Jalanti, Lentua a Mustio. Pec je mimoriadne kvalitná, zhotovená z prepracovaných materiálov, ktoré sú odolné proti teplotným výkyvom. Nemusíte mať strach ako Tulikivi zvládne teplotné rozdiely, vďaka materiálu Celsius s ňou nič ani len nepohne. Vneste do vašej domácnosti tepelnú pohodu a zároveň dotvorte interiér štýlovou keramickou pecou, v ktorej môžete piecť aj lahodné gurmánske delikatesy. Vyskúšajte, vaši blízki sa vám poďakujú!

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu