Nové schodište, ktorého kvality oceníte aj po pár rokoch

Stavba rodinného domu, najmä toho poschodového, nie je jednoduchá. Svoje by vám o tom povedali rodiny, ktoré si stavali rodinný dom bez pomoci stavebnej firmy len s pár rodinnými kamarátmi, ktorí sa murárčine rozumejú.

Ak práve plánujete stavbu nového schodišťa, predstavíme vám najznámejšie a najobľúbenejšie typy schodíšť.

Betónové s kvalitným dreveným obkladom

Väčšiu stabilitu vám poskytne moderné betónové schodište s pekným obkladom na schody. Drevené obklady na schody sú kvalitné nielen čo sa týka materiálovej stránky, ale aj tej vizuálnej. Predstavujú nadčasový prvok v práve tej časti domácnosti, ktorá je akýmsi prechodom medzi jednou časťou domácnosti a tou druhou. Kombinácia chladného betónu a teplého dreva vám určite bude vyhovovať.

Mlynárske schody 

Ak vlastníte pasívny drevodom, na prekonávanie výškových rozdielov vám odporúčame dať si vyrobiť nové mlynárske schody presne na mieru vašej nehnuteľnosti. Tieto schody poznáme väčšinou z chát, no do pasívnych drevodomov vám ich tiež odporúčame. Samonosné drevené schodištia zažívajú veľký boom práve v posledných rokoch a interiéroví dizajnéri im predpovedajú svetlú budúcnosť. Bezproblémová životnosť, stabilita a trvácnosť vás presvedčia, aby ste pouvažovali nad výrobou takéhoto schodišťa.

Kombinované s kovom a sklom

Ak vás nezaujala ani jedna z týchto ponúk, ešte vás môžu osloviť moderné schody kombinované s kovom a sklom. Tie sú však najvhodnejšie do industriálnych interiérov a nie do tých minimalistických inšpirovaných škandinávskym štýlom.

Ak plánujete na podestu umiestniť masívnu rohovú skriňu, dôkladne si premerajte priestor a návrh posuňte firme, ktorá vám dané schodište bude vyrábať.

Aké schodište vás z našej ponuky oslovilo najviac? Nech už je to ktorékoľvek, nájdite si firmu, ktorá vám vyrobí kvalitné schodište, ktorého kvality oceníte aj po rokoch.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu