Optimálna klíma, ktorú dosiahnete pomocou kvalitného tienidla

V posledných rokoch trápili strednú Európu extrémne horúčavy ešte pred oficiálnym príchodom leta. Prirodzene každý z nás mal obavy, ako zvládneme tieto extrémne horúčavy a či sa naša domácnosť nepremení na saunu.

 

Ak si chcete aj toto leto cez extrémne horúčavy udržať optimálnu klímu u vás doma, pomôcť vám v tom môžu novinky v tieniacich technikách – screenové rolety a vonkajšie žalúzie.

 

Screenové rolety

 

Pôvodne boli používané ako tienidlá pre presklené plochy, ale v súčasnosti sa najčastejšie využívajú na rodinných domoch. Sú vyrobené z redšie tkanej látky a do interiéru prepustia toľko svetla, koľko je potrebné. Sú odolné voči vetru, takže sa nemusíte báť, že by vám ich pri silnej búrke a pri silnom vetre poškodilo. Cez screenové rolety vidíte z interiéru do exteriéru, ale z exteriéru do interiéru nie.

Kúpte si screenové rolety z redšie tkanej látky a udržte si v interiéri optimálnu klímu.

 

Vonkajšie žalúzie

 

Ak chcete moderný a efektívny spôsob tienenia, vyberajte si vonkajšie žalúzie. Tento moderný prvok vás nielenže ochráni pred priamym slnečným žiarením, ale pozitívne zmení dizajn vášho domova. Váš domov bude vyzerať luxusnejšie, modernejšie.

Tento moderný typ tienenia môžete ovládať buď manuálne, alebo motoricky. Ak máte obavy, že ak budete mať vonkajšie žalúzie, nebudete si môcť vyvetrať, tak sa veľmi mýlite. Aj keď je vonkajšie žalúzie zatiahnuté, môžete vyvetrať.

 

Kvalitné tienenie vášho domu

 

Ak chcete váš domov ochrániť pred agresívnym slnečným žiarením, kúpte si kvalitnú tieniacu techniku, ktorá vydrží akékoľvek výkyvy počasia. Jednoznačne odporúčame screenové rolety, vonkajšie žalúzie, poprípade slnečné plachty a pergoly. Tak, ako si chránite váš domov hydroizoláciou, tak si váš domov chráňte pred agresívnym slnkom.

 

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu