Originálne doplnky do moderných obývačiek

Za oknami sa nám naplno prejavuje už jeseň. Práve v tomto ročnom období máme tendenciu spomaliť, zrelaxovať a do sýtosti si vychutnať oddych na obľúbenej pohovke pri dobrom filme, či knihe. Ak práve teraz hľadáte originálne doplnky do moderných obývačiek, pár vám ich ponúkneme. 

Dlhé závesy

Ak sa z vašej obývačky dostanete na balkón cez odolné plastové balkónové dvere, odporúčame vám plastové balkónové dvere a okno vedľa nich zatieniť modernými dlhými závesmi až po zem. Keďže je za oknami jeseň, prispôsobte nové závesy aktuálnemu ročnému obdobiu. Na jar a cez leto oceníte žlté a zelené, teraz na jeseň zase oranžové, béžové, bordové a hnedé.

Dlhé závesy vám vytvoria peknú atmosféru a zabránia prenikaniu pouličného osvetlenia, ktoré bude na jeseň svietiť už v skorých večerných hodinách. 

Dlhovlasý kusový koberec pod konferenčný stolík

Teplo pod nohami – po tom túžime predovšetkým v chladných ročných obdobiach. Odporúčame vám pod konferenčný stolík v obývačke umiestniť dlhovlasý kusový koberec. Huňaté koberce vám a vašej návšteve príjemne zohrejú nohy a zároveň tak budú chrániť kvalitnú podlahu pred poškriabaním. V kombinácii s modernými laminátovými podlahami v dekore dreva budú tieto koberce v obývačke vynikať. Odporúčame neutrálne farby.

Koberce by mali ladiť nielen k podlahe, ale aj k farbe stien, závesov a farbe poťahového materiálu sedačky. 

Vonné sviečky a éterické oleje

Ak vám pochmúrne počasie uberá energiu, kúpte si do obývačky vonné sviečky, poprípade klasické sviečky, do ktorých nakvapkáte éterické oleje, ktoré príjemne rozvoňajú celú obývačku a vytvoria ideálne podmienky na oddych duše i mysle. Môžete si ich položiť na konferenčný stolík, pozhasínať všetky svetlá a oddychovať pri dobrej hudbe, či filme. 

K originálnym doplnkom do obývačky radíme aj drevené písmenká, sklenené vázy, trendy sošky, čerstvé kvety, sušené kvety, pekné rámy na fotky a fotky v nich.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu