Originálny nábytok na mieru? Interiérové štúdio WSD v Bardejove má riešenie!

 

Výber vhodného nábytku do domácnosti vie byť niekedy poriadne náročný. Ak si s jeho výberom lámete hlavu aj vy, možno ste práve narazili na ideálne riešenie. Je ním nábytok na mieru vyrábaný priamo na Slovensku, v Bardejove!

Zariadiť si celé bývanie tak, aby jednotlivé kusy nábytku do seba pekne zapadali a tvorili harmonický celok, je s voľne dostupným nábytkom častokrát komplikované, až nemožné. Jednotlivé obchodné domy s nábytkom síce ponúkajú mnohé riešenia, nie všetky vám však musia vyhovovať. Ak ste už obehali všetky predajne a stále ste nenašli nič, čo by vás skutočne zaujalo, nezúfajte. Skvelým riešením totiž môže byť práve drevený nábytok na mieru. Slovného spojenia „na mieru“ sa pritom vôbec nemusíte obávať. Nábytok na mieru totiž viete zohnať za naozaj férové ceny a v tej najvyššej možnej kvalite. Postará sa o to slovenská firma WSD sídliaca v Bardejove. Nábytok Bardejov si môžete jednoducho nechať doviezť a zmontovať kdekoľvek na Slovensku.

Drevený nábytok, dobrý nápad?

Bardejovská firma WSD spolupracuje s profesionálnymi dizajnérmi a architektmi, ktorí sa postarajú o to, aby nábytok na mieru vo vašej domácnosti skvele zažiaril. Na každý jeden problém existuje riešenie, WSD sa pritom zameriava na všetky druhy nábytku – od kuchýň, detských izieb, až po vstavané skrine a schodiská. Na mieru si tak môžete nechať vyskladať prakticky celý interiér. Výhodou nábytku WSD je najmä drevo, z ktorého je vyrobený. Na výrobu sa používa to najkvalitnejšie drevo, k dispozícii je veľké množstvo rôznych farieb, ktoré môžete donekonečna prispôsobovať.

Najmä v dnešnej dobe plnej umelo vytvorených materiálov dáva drevo veľký význam. Na človeka totiž pôsobí upokojujúco, keď tak po náročnom dni prídete do svojho obydlia zariadeného firmou WSD, ihneď sa budete cítiť ako doma. Váš domov bude tým najlepším miestom na relax. Tak neváhajte, využite nábytok Bardejov a zariaďte si bývanie podľa svojich predstáv.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu