Pasca, ktorá fotí

Máte potrebu mať svoj majetok stále na očiach? Alebo máte záľubu v sledovaní vecí okolo vás? V takom prípade vám pomôže malá škatuľka, s názvom fotopasca.

My, ľudia, máme akosi v našej náture zakorenenú túžbu sledovať. Či už je to sledovanie susedov, kamarátov, dievčat, chlapcov, neustále niekoho sledujeme. Určite poznáte nasledujúcu situáciu z bežného života. Kúpite si nové auto. Možno nebolo až také drahé, ale vy ste do neho investovali obrovskú časť svojich úspor, preto sa k nemu od začiatku správate vzornejšie ako k malému dieťaťu. Cez spomaľovače idete radšej 2 minúty, tempom, ktoré sa podobá na rýchlosť slimáka so zlomenou nohou, ale predsa ušetríte tlmiče, nápravy a kolesá od toho kolosálneho rázu, ktorý by ten spomaľovač vyvolal. Pred obchodom, samozrejme, parkujete tak ďaleko od vchodu a ostatných áut, že nákupnému košíku skôr odpadnú kolieska, ako s ním dôjdete k zaparkovanému autu. Potom však príde večer, kedy musíte ísť spať a vášho tátoša nechať napospas parkovisku pred bytovkou. Najradšej by ste si zobrali karimatku a spali vonku pred autom. Alebo v aute. Toto je jedna zo situácií, kedy sa dostáva k slovu fotopasca.

Malá a nenápadná

Keďže sa jedná o pascu, základom je nenápadnosť a malé rozmery. To fotopasca spĺňa do poslednej nitky. Telo pasce je malé a farebne nenápadné, zároveň je však odolné voči všetkým poveternostným vplyvom. Blesk, ktorý umožňuje zaznamenávanie fotiek v noci je neviditeľný pre človeka a zvieratá. Čo viac nenápadné si môžete priať? Princíp fungovania fotopasce je skutočne jednoduchý a nemusíte byť žiadnym vyškoleným detektívom, alebo tajným agentom, aby ste zvládli prácu s ňou. Fotopasca jednoducho nahrá video, alebo odfotí fotku vo vysokej kvalite, často aj HD, a pošle vám ju vo forme MMS, alebo na email. Jej využitie je tak prakticky neobmedzené – od vedcov, poľovníkov, poľnohospodárov, policajtov, až po bežných ľudí, ktorí potrebujú mať niečo, alebo niekoho, stále na očiach. S týmto pomocníkom je to naozaj jednoduché!


Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu