Plastové okná Salamander – prečo sú tak dobré?

To, že plastové okná prinášajú voči iným typom okien nepopierateľné výhody, je známy fakt. Pozrime sa však na to, aké výhody prinášajú plastové okná Salamander. Skutočne sa tak oplatia?

Okná, okná, okná. Počujeme o nich odvšadiaľ, okno je jednoducho veľmi dôležitý prvok bývania, bez ktorého by sme sa nezaobišli. Nie je tak žiadnym prekvapením, že práve okná sú predmetom nekončiacich diskusií. Aké okná sú najvýhodnejšie? Stále sa nájdu ľudia, ktorí silou-mocou uprednostňujú drevené okná. Niet im čo zazlievať, predsa len, drevené okná prinášajú atmosféru, ktorú ich plastoví konkurenti zrejme nikdy neprinesú. Tu však výhody drevených okien prakticky končia a strana výhodných riešení patrí nepopierateľne plastovým oknám. Sú tu napríklad plastové okná Salamander, ktoré prinášajú hneď niekoľko výhodných vlastností. Základným prvkom, ktorý si azda pri každom type okien všímame, je kvalita a technické prevedenie, ktoré majú plastové okná Salamander na skutočne vysokej úrovni. Podstatnou vlastnosťou je aj farbostálosť, ktorou sa nie všetky typy a značky okien môžu pochváliť. Odolnosť voči rôznym mechanickým a poveternostným vplyvom sa postará o to, že vaše okná tak skoro za nové meniť nebudete. Poteší aj moderný dizajn, napriek ktorému sú ale zároveň tieto okná veľmi ľahko udržiavateľné.

Aký profil?

Pri plastových oknách Salamander si môžete vyberať z viacerých profilov. Základným profilom značky Salamander je Brugmann Bluevolution 73 s 5 komorovým profilom a dvomi tesneniami, ktorý sa vyznačuje perfektným pomerom ceny a kvality. Ponuka pokračuje vyššou radou, profilom Streamline 76 a následne najpredávanejším vysokokvalitným profilom Bluevolution 82MD. Jednotkou a tým najlepším, čo značka Salamander ponúka, je profil Bluevolution 92, ktorý sa vyznačuje 6 komorovým profilom a tromi tesneniami a mimoriadne veľkou energetickou úsporou. Samozrejmosťou sú ale aj okná z nižších cenových kategórií, ktoré však svojou kvalitou a vypracovaním nijako nezaostávajú za top modelmi a máte ich navyše namontované do dvoch týždňov. Keď už je reč o montáži, ak hľadáte plastové okná Bratislava, poslúži vám firma Cedera, ktorá vám kvalitné okná Salamander rýchlo a spoľahlivo namontuje. Nečakajte a vyberte si svoje nové plastové okná aj vy!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu