Poistenie auta? Získajte to najvýhodnejšie!

Aj vy nadávate na zbytočne drahé poistenie? Chcete získať čo najlepšie poistenie, ale zároveň čo najlacnejšie? Riešenie je jednoduché, porovnávajte.

Pokiaľ ste vlastníkom auta, alebo sa chystáte stať sa ním, určite viete, ako veľmi vás dokáže nahnevať otázka poistenia. Či už je to zákonné poistenie, ktoré musí mať uzavreté každé vozidlo schválené na prevádzku po pozemných komunikáciách, alebo havarijné poistenie, ktoré je založené na slobodnej voľbe majiteľa vozidla. Zákonné poistenie je často diskutovanou témou, z rôznych dôvodov. V tomto prípade platí, že sa snažíte vybrať čo najlacnejšie poistenie, keďže zo zákonného poistenia je vyplácaná škoda poškodenému a vy z neho nemáte prakticky nič. Tu však platí, že mnohé poisťovne poskytujú k zákonnému poisteniu aj asistenčné služby a iné výhody pre vás navyše. Havarijné poistenie je naopak produkt, pri ktorom sa snažíme zainvestovať do čo najlepšieho krytia a služieb. Z neho sa totiž prepláca škoda, ktorá je spôsobená, prípadne ktorú si sami spôsobíme, na našom vozidle. A keď si rozbijete svoje vlastné vozidlo, to posledné po čom túžite, je hádať sa s poisťovňou o tom, čo zahŕňa vaše krytie, čo môže byť preplatené a čo nie.

Portál, ktorý uľahčí život

A tak vznikol porovnávací portál OnlinePorovanie.sk, portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria consulting. Jeho hlavným poslaním je umožniť ľuďom jednoducho a rýchlo získať prehľad a porovnanie ponúk vybraných druhov poistení – havarijné poistenie, zákonné poistenie, ale aj niektoré ďalšie. Informovať o novinkách a ponukách jednotlivých poisťovní a finančných inštitúcií, poskytnúť klientom odborné poradenstvo a sprostredkovať pohodlné uzatvorenie poistenia cez internet. Ste tak odbremenení od navštevovanie internetových stránok jednotlivých poisťovní a porovnávania ich ponúk. Zo zobrazených výsledkov si jednoducho vyberiete poistenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať, napríklad PZP v Komunálnej poisťovni. A následne vás možno bude zaujímať aj zrušenie PZP, ktoré je už staré a mimoriadne nevýhodné. Aj zrušenie PZP môže byť vďaka portálu OnlinePorovanie.sk skutočne ľahké. Tak nečakajte, porovnávajte!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu