Poistenie domácnosti – ochrana, ktorá sa vyplatí!

Zariadenie domácnosti patrí medzi najdrahšie veci, aké človek v živote vlastní. Domácnosť môžete chrániť rôznymi spôsobmi, jedným z najefektívnejších je práve poistenie domácnosti. Prečo?

Keby sme sa spýtali, aký je najlepší spôsob ochrany domácnosti, ako by ste odpovedali? Kvalitné bezpečnostné dvere? Odolné okná? Bezpečnostný systém v podobe kamier a alarmu? Alebo dokonca vysoký betónový plot? V zásade, každá odpoveď je svojím spôsobom pravdivá. Každý krok, ktorý podniknete k ochrane svojho majetku, má význam. No netreba od neho čakať zázraky. Môžete mať super-kvalitné bezpečnostné dvere za stovky eur, no ak sa zlodej bude veľmi chcieť, prejde cez okno. Alebo nájde systém, ako bezpečnostné dvere otvoriť. Nahovoriac o tom, že nebezpečenstvom pre vašu domácnosť nie sú ani zďaleka len zlodeji. Búrka môže na váš dom zhodiť strom, môže prísť povodeň, vypuknúť požiar alebo vám môže na záhrade núdzovo pristáť lietadlo. Nič nie je vylúčené. Čo z toho vyplýva? Neexistuje fyzické zabezpečenie domácnosti, ktoré by váš majetok stopercentne ochránilo. No je tu poistenie domácnosti, ktoré je pripravené na všetko. Ako?

Problémy bez problémov

Niekedy je jednoducho lepšie s rizikom sa zmieriť a nesnažiť sa mu silou-mocou zabrániť. A najlepšie je zabezpečiť sa na prípad, keď už problém nastane. Kvalitné poistenie domácnosti vás totiž ochráni prakticky pri každej možnej živelnej katastrofe alebo inej škode, ktorá vznikne na vašej domácnosti. Napríklad, prišla by povodeň a keby ste poistenie domácnosti nemali, po ustúpení vody by ste mohli rozbiť všetky prasiatka a vyplieniť účty, aby ste celú škodu ako-tak napravili do pôvodného stavu. Ak máte vybavené poistenie domácnosti, celú škodu pekne necháte preplatiť poisťovni a nemusíte vôbec nič riešiť. Dokonalé! Poisťovňa Union ponúka viacero balíčkov poistenia domácnosti s rôznym krytím, je len na vás vybrať si ten správny a žiť bez strachu z nečakaných likvidačných výdavkov. Tak vybavte si svoje poistenie domácnosti online aj vy!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu