Pomôžeme vám vybrať si dobrý nábytok do spálne

 

V spálni strávime až jednu tretinu nášho života, preto by sme si mali dať záležať, ako si ju zariadime a čo si do nej dáme. Odborníci tvrdia, že väčšina z nás spálňu zahlcuje veľkým množstvom zbytočností, ktoré v spálni nemajú čo robiť. Medzi tieto zbytočnosti patrí prekvapivo aj počítač a celkovo akákoľvek technika. Je dokázateľné, že narúša náš cirkadiánny rytmus.

Ak sa chcete cítiť pohodlne vo svojej spálni, pomôžeme vám pri výbere dobrého nábytku do spálne.

Siahajte po svetlejších odtieňoch

 Tmavé odtiene pôsobia na našu psychiku a negatívne vplývajú na náš spánok. Siahajte preto skôr po svetlejších odtieňoch spálňového nábytku. Priestor musí pôsobiť vzdušne, sviežo a nie tmavo až pochmúrne. Akonáhle si dáte so spálne svetlý nábytok, uvidíte, že nebudete mať problémy so spánkom.

Posteľ ladená so skriňami

 Súčasťou spálňových zostáv sú okrem postelí, šatníkových skríň aj komody a nočné stolíky. Nikdy nekupujte posteľ od iného predajcu ako napríklad nočné stolíky, komody, či skrine. Odporúčame vám sústrediť sa na zostavy, ktoré zahŕňajú všetok tento nábytok, ktorý sme si spomínali. Ťažko by sa vám zháňal rovnaký odtieň a takto predídete zbytočným problémom. Experimentovať môžete so stropným osvetlením a s nočnými lampami (stojacimi lampami).

Akú šatníkovú skriňu uprednostniť?

 Každý z vás potrebuje dostatok úložného priestoru na oblečenie. Pri výbere šatníkovej skrine sa sústreďte predovšetkým na členenie šatníkovej skrine. Vaša šatníková skriňa, ktorú plánujete umiestniť do spálne, by mala mať dostatok poličiek, ale aj vešaciu časť, ktorej spodnú časť môžete využiť na umiestnenie boxov s doplnkami – šálmi, šatkami, čiapkami.

V najhoršom prípade môžete tieto drobnosti umiestniť do predsieňovej steny, ktorú nájdete v sekcii nábytku do predsiene.

Dúfame, že vám tieto praktické rady uľahčia výber nábytku a nájdete si taký, ktorý vám bude pasovať a vydrží vám niekoľko rokov.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu