Pracovné vesty – do zimy aj reflexné – praktický pomocník pri práci

Koľkokrát sa nám do práce nechcelo, pretože nám bolo jednoducho zima? Keď sme si predstavili chladné prostredie výrobnej haly, garáže alebo dielne, alebo dokonca nehostinné prostredie vonku, triasli sme sa zimou už len pri pomyslení na to. Kvalitná pracovná vesta nás však nenechá trápiť.

Vždy komfortne v štýlovej pracovnej veste

Ak ste dôležitosť pracovnej vesty doteraz prehliadali, zaiste si ju uvedomíte, keď najbližšie zavanie studený vetrík a nepríjemne pošteklí vaše kríže. Prievan v interiéri, silný a studený vietor v exteriéri, títo chlapci veru nepotešia nikoho, koho často trápia zdravotné problémy. Dajte si pozor na svaly v krížovej oblasti i na prechladnutia močových ciest, vyhnete sa bolestiam i zbytočnému čerpaniu PN-ky.

Či vonku mrzne alebo nečakane začne úradovať silnejší vietor, pracovnú vestu treba mať poruke. Obopne celý trup, no bez pocitov diskomfortu. Vy sa naďalej dokážete dobre pohybovať, zohýbať, no s tým rozdielom, že sa cítite bezpečne a teplo ako v náručí matky.

Reflexné vesty nielen do práce

Flaušové, montérkové, softšelové, prešívané, dámske, pánske i unisex pracovné oblečenie je dostupné v tenkom i zateplenom prevedení a v rôznych farbách, preto si ľahko nájdete vestu do zamestnania i do domácej dielne.

Mnoho viest je vďaka svojmu modernému prevedeniu vhodných aj na nosenie vo voľnom čase – počas nákupov, keď len prebehujete z auta do obchodu, keď pracujete vo svojej záhrade, na športovanie alebo na rybačku. Ak sa vestou nepotrebujete zahriať, ale len zviditeľniť v zlých svetelných podmienkach, napríklad počas stavebných prác či pri športe, úplne vám postačia i tenké sieťované reflexné vesty.

Kto sa však chce cítiť príjemne teplo, môže si obliecť modernú pracovnú vestu do zimy s aplikáciou reflexných prvkov, vďaka ktorým bude dozaista neprehliadnuteľný.

Ostatné funkcie pracovných viest

Pracovné vesty nás majú zahriať pod bundou i bez nej, zviditeľniť počas tmy, šera alebo hmly, no malo by sa do nich dať i čo-to odložiť. Trebárs kľúče, mobilný telefón alebo drobné pracovné pomôcky. Praktické vrecká sa môžu nachádzať na vonkajšej strane i vnútri pracovnej vesty, len pozor na odkladanie ostrých predmetov.

Zvoliť si tiež viete spôsob zapínania (zips, gombíky), materiál vesty (pevné a odolné pracovné vesty, vesty na voľný čas) alebo strih vesty. Niekomu vyhovujú širšie a kratšie strihy, iný sa poteší úzkej a dlhšej pracovnej veste. Všetko je otázka preferencií. Podstatné je natrafiť na vestu, bez ktorej si svoj pracovný čas ani nebudeme vedieť predstaviť.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu