Prečo sa oplatí bývať v bratislavskom komplexe Premiére?

Dostatok parkovacích miest, zelene a atraktívnych možností na bývanie. Aj takto by to v Bratislave mohlo vyzerať. Že nejde len o myšlienku a fantastickú predstavu budúcnosti dokazuje komplex Premiére – rezidenčný projekt v srdci hlavného mesta Slovenska.

Za realizáciou projektu treba hľadať jednu z najväčších developerských spoločností na území našich západných susedov. Finep pôsobí na českom trhu od roku 1995 a pochváliť sa môže napríklad atraktívnym administratívnym komplexom City West v pražských Stodůlkach či ocenením Developer roku 2010. Na Slovensku bola pre spoločnosť pilotným projektom stavba Jégeho aleje a aj projektom Premiére chce Finep nadviazať na predchádzajúce úspechy. Viac o ňom sa dozviete v tomto článku, prípadne na Finep.sk – oficiálnom webe spoločnosti.

Prečo je Premiére dobrou voľbou?

Premiére, to je 23podlažný obytný komplex tvorený bytmi, štúdiami či apartmánmi s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou. Ide o jedno až štvorizbové jednotky s výmerou až do 125m2, takže poskytujú dostatok priestoru aj pre početnejšie rodiny. Dôvodov prečo si vybrať práve Premiére je ale viacero.

byvaj.sk_finep.sk_01

Napojenie na dopravnú sieť

Vo veľkých európskych mestách je zvykom spoliehať sa na viacero druhov dopravy. Okrem klasickej MHD je to samozrejme aj individuálna doprava, s ktorou môžete vďaka ideálnej polohe komplexu počítať. Napojenie na diaľnicu D2, cestu na letisko či k hlavnej železničnej stanici je excelentné. Takéto novostavby Bratislava len tak neponúkne!

Parkovacie miesta

K atraktivite bývania veľkou mierou prispieva možnosť využívania parkovacích miest. Pre obyvateľov Premiére je pripravená trojposchodová podzemná garáž monitorovaná bezpečnostným systémom a doplnená napríklad aj o nabíjacie stanice pre elektromobily. Budúcnosť je možno bližšie než by ste čakali.

byvaj.sk_finep.sk_02

Občianska vybavenosť

V blízkosti komplexu nájdete všetko podstatné. V okruhu, ktorý  zvládnete prejsť za pár minút, sa nachádzajú edukačné a zdravotnícke zariadenia, pošty, zastávky MHD, obchody, reštaurácie aj miesta na oddych, zábavu a rekreáciu. Byty na predaj Bratislava v takomto štandarde už dlho nemala.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu