Premýšľate, ako originálne vyzdobiť interiér? Máme pre vás niekoľko tipov

Premýšľate, ako originálne vyzdobiť interiér? Máme pre vás niekoľko tipov

 

Ak stále premýšľate, ako originálne ozdobiť interiér, ale stále vás nič nenapadá, nevadí, pretože internet je plný inšpirácie. V súčasnej dobe existuje nespočetné množstvo doplnkov, pričom niektoré sú viac originálne, iné zase naopak menej. V nasledujúcich riadkoch vám dáme niekoľko skvelých tipov na doplnky, ktoré vás neomrzia a miestnostiam naopak vtisnú punc ojedinelosti.

Nástenné hodiny

Predstavte si, že sedíte v obývacej izbe na sedačke, čakáte na návštevu, ale neustále musíte hľadať mobilný telefón či hodinky, aby ste skontrolovali, ako ste na tom s časom. V takom prípade by vám prišli vhod nástenné hodiny, ktoré však nemusia plniť iba praktickú funkciu, ale aj estetickú.

Zohnať sa dajú nástenné hodiny z rôznych materiálov a rozličných tvarov, a tak si na svoje prídu ak milovníci dreva, tak aj priaznivci kovu.

Puzzle z fotiek

Veľmi elegantne vyzerajú puzzle z fotiek. Ak radi skladáte puzzle, a potom si ich lepíte, zasklievate a vešiate na stenu, je možné touto cestou vytvoriť aj fotopuzzle, teda puzzle z vašich obľúbených fotografií. Vytvoriť si tak môžete puzzle zo zamilovaných fotiek so svojím partnerom či partnerkou, zo snímok z dovoleniek alebo z fotografií svojich ratolestí.

Obrazy

Čo by to bolo za interiér, v ktorom by chýbali obrazy. Samozrejme zohnať sa dajú obrazy rôznych motívov. Ak rozumiete umeniu, zrejme siahnete po obrazu od nejakého významného maliara. Prípadne môžete zvoliť obrazy opäť tvorené z fotografií. Záleží len na vás, čo sa vám do interiéru hodí viac.

Všetky zvolené doplnky by mali korešpondovať s celkovým štýlom interiéru, pretože inak by vyzerali ako päsť na oko, ako sa ľudovo hovorí. Pekné doplnky do interiéru s fotografiami ponúka napríklad portál empikfoto.sk, kde si môžete objednať všetko od fotoobrazov až po fotohrnčeky.

 

Premýšľate, ako originálne vyzdobiť interiér? Máme pre vás niekoľko tipov
Ohodnoť

Značky:

Podobné články

Comments

comments