Premýšľate, ako originálne vyzdobiť interiér? Máme pre vás niekoľko tipov

 

Ak stále premýšľate, ako originálne ozdobiť interiér, ale stále vás nič nenapadá, nevadí, pretože internet je plný inšpirácie. V súčasnej dobe existuje nespočetné množstvo doplnkov, pričom niektoré sú viac originálne, iné zase naopak menej. V nasledujúcich riadkoch vám dáme niekoľko skvelých tipov na doplnky, ktoré vás neomrzia a miestnostiam naopak vtisnú punc ojedinelosti.

Nástenné hodiny

Predstavte si, že sedíte v obývacej izbe na sedačke, čakáte na návštevu, ale neustále musíte hľadať mobilný telefón či hodinky, aby ste skontrolovali, ako ste na tom s časom. V takom prípade by vám prišli vhod nástenné hodiny, ktoré však nemusia plniť iba praktickú funkciu, ale aj estetickú.

Zohnať sa dajú nástenné hodiny z rôznych materiálov a rozličných tvarov, a tak si na svoje prídu ak milovníci dreva, tak aj priaznivci kovu.

Puzzle z fotiek

Veľmi elegantne vyzerajú puzzle z fotiek. Ak radi skladáte puzzle, a potom si ich lepíte, zasklievate a vešiate na stenu, je možné touto cestou vytvoriť aj fotopuzzle, teda puzzle z vašich obľúbených fotografií. Vytvoriť si tak môžete puzzle zo zamilovaných fotiek so svojím partnerom či partnerkou, zo snímok z dovoleniek alebo z fotografií svojich ratolestí.

Obrazy

Čo by to bolo za interiér, v ktorom by chýbali obrazy. Samozrejme zohnať sa dajú obrazy rôznych motívov. Ak rozumiete umeniu, zrejme siahnete po obrazu od nejakého významného maliara. Prípadne môžete zvoliť obrazy opäť tvorené z fotografií. Záleží len na vás, čo sa vám do interiéru hodí viac.

Všetky zvolené doplnky by mali korešpondovať s celkovým štýlom interiéru, pretože inak by vyzerali ako päsť na oko, ako sa ľudovo hovorí. Pekné doplnky do interiéru s fotografiami ponúka napríklad portál empikfoto.sk, kde si môžete objednať všetko od fotoobrazov až po fotohrnčeky.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu