Stohovacie prepravky šetria čas a miesto

 

Stohovacie prepravky sú skvelým pomocníkom do vašej firmy, ale aj domácnosti. Nie je však prepravka ako prepravka... Pozrite sa, ako odlíšite nekvalitnú prepravku od naozaj kvalitnej!

Hneď na úvod sa možno pýtate, načo sa vlastne rozlišujú kvalitné prepravky od nekvalitných? Však sú to len prepravky, ako môže byť kus plastu nekvalitný? Veru, môže, kvalita prepraviek však nespočíva len v kvalite samotného materiálu, práve naopak. Scenár po tom, ako si kúpite najlacnejšiu možnú stohovaciu prepravku na trhu, vyzerá väčšinou nasledovne. Prvé týždne sa celkom tešíte, akú dobrú kúpu ste spravili. Časom však začnete prichádzať na to, že vašej lacnej stohovacej prepravke chýba dobrý držiak, za ktorý by ste ju mohli niesť. Po naložení tovaru si všímate, že prepravka sa akosi zvláštne ohýba, ako keby sa mala každú chvíľku zlomiť na polovice. Až sa nakoniec ohýbanie zmení na skutočné prelomenie a je po prepravke. A vy môžete opäť kupovať nielen novú prepravku, ale častokrát aj nový tovar, keďže ten starý sa pri prelomení prepravky poškodil. Nuž, takto kvalitné stohovacie prepravky nefungujú...

Kvalita nadovšetko

 

Za kvalitu sa pripláca a skladacie prepravky sú produktom, pri ktorom sa investícia do vyššej kvality skutočne vyplatí. Za svoje peniaze nezískate len stohovaciu prepravku, ktorá bude vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov. Takáto prepravka bude mať vysokú nosnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Bude sa jednoducho skladať, bez zbytočného boja a nadávok. A naviac sa bude ľahko prenášať. Ak presne takéto skladacie prepravky hľadáte, už ďalej nehľadajte. Stačí si pozrieť ponuku spoločnosti Schoeller Allibert, ktorá patrí medzi najznámejších výrobcov prepraviek a kontajnerov. Prepravky sú vyrábané v 5 rôznych rozmeroch, ktoré je možné stohovať navzájom. Využiť ich môžete v akejkoľvek sfére obchodu, sú praktické, šetria váš čas a čo je hlavné, najmä priestor. Tak nečakajte a začnite ich využívať aj vy!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu