Štýlovo zariadená kancelária? Poradíme vám, ako na to!

Štýlovo zariadená kancelária? Poradíme vám, ako na to!

 

Kancelárske priestory sú reprezentatívnymi priestormi každého podnikateľského subjektu. Mnohí podnikatelia ale nemyslia na modernizáciu kancelárskych priestorov, pričom si neuvedomujú, že práve modernizovanie kancelárie im pomôžu prilákať nových klientov.

Ak klient príde do nevhodne zariadenej kancelárie, môže ho to odradiť a bude si hľadať inú firmu.

Ako si teda zariadiť kanceláriu? 

Výškovo nastaviteľné stoly 

Bezpečnosť a zdravie zamestnancov je potrebné brať do úvahy v každej firme. Aj zamestnanci pracujúci v kancelárii majú právo na to, aby ich zdravie bolo chránené. Ak chcete chrániť zdravie zamestnancov a zároveň zabezpečiť kvalitné vybavenie, vyberajte výškovo nastaviteľné stoly. Kvalitnejšie výškovo nastaviteľné stoly umožňujú zamestnancom nastaviť si výšku pracovnej plochy podľa seba, svojej výšky a podľa činnosti, ktorú budú za stolom vykonávať. Sedavé zamestnanie je veľká záťaž pre chrbticu a práve preto je potrebné zamestnancom poskytnúť dobrý výškovo nastaviteľný stôl a samozrejme aj dobrú kancelársku stoličku. 

Ergonomické kancelárske kreslá 

K výškovo nastaviteľným kancelárskym stolom je potrebné dokúpiť ergonomické kancelárske kreslá. Aj oni by mali umožňovať nastaviť si výšku (tentokrát výšku sedacej časti) podľa potreby. Okrem toho by kreslá mali mať kvalitné opierky rizikových partií, čiže krížov, krčnej chrbtice, či rúk. Karpálny tunel, vysunuté platničky a bolesti krku – aj toto môže trápiť zamestnancov pracujúcich v kancelárii. 

Oddychový kútik a miesto pre návštevy 

Súčasťou štýlových kancelárskych priestorov by mal byť oddychový kútik pre zamestnancov, ale aj miesto, kde budete usádzať návštevy a rokovať s nimi o prípadnej spolupráci.

Čo sa týka oddychového kútika, v ňom nesmú chýbať sedacie vaky a konferenčné stolíky, kde si zamestnanci budú môcť položiť kávu. V oddychovom kútiku by nemal chýbať ani výkonný kávovar s dobrou zrnkovou kávou. 

V priestore pre návštevy by mal byť tiež konferenčný stolík, ale aj pohodlná sedacia súprava. Pre luxusnejší vzhľad uprednostňujte kožené sedačky v čiernej farbe.

Podobné články

Comments

comments

odessa ukraine girls
ps2 bios rom
odessameetlove.com
download emulators
torent 2.2
ps1 bios file planetemu