Teplo domova v podobe teplovodných krbov

 

Domov je miesto, kde vznikajú tie najkrajšie zážitky a kde vládne tá najlepšia pohoda. Mnohí si teplo domova predstavia napríklad pri plápolajúcom ohni vo svojom krbe. Pre niekoho realita a pre iného možno iba sen. Sny sú však na to, aby sa plnili. Aj vy ste už iba krôčik od toho svojho. Počuli ste už o teplovodných peciach?

Teplovodné pece vám ušetria náklady spojené s vykurovaním

Aj keď spočiatku sa vám budú zdať zriaďovacie náklady vyššie, túto voľbu určite neoľutujete. Investícia sa vám po rokoch vráti. Čím sú teplovoodné krby a pece výnimočné? Okrem toho, že výborne vyzerajú, sú veľmi efektívne. Spoľahlivo a rýchlo vykúria celý váš dom, dokonca aj viacpodlažný. Nie je to úžasné? Už to je prvá vec, pri ktorej spozorujete, že ste sa rozhodli správne.

 

Teplovodné krby a teplovodné pece vyzerajú ako všetky ostatné, a teda si viete vybrať podľa vlastného vkusu práve takú, aká sa vám žiada a aká sa čo najviac priblíži k vašej predstave. Hlavne netreba zabúdať na kvalitu firmy, ktorej zveríte výstavbu samotného ohniska domova.

 

V prvom rade ide o vašu bezpečnosť, aj keď to je klišé, no zdravie je na prvom mieste. Len zaškolení a skúsení pracovníci sú tí správni pre vás. S kvalitnou teplovodnou krbovou vložkou a ďalšími dôležitými súčasťami krbu či pece, akými sú napríklad regulačná jednotka, akumulačná nádrž a elektronická regulácia horenia, zabezpečíte krbu dlhú životnosť i spoľahlivosť.

Keď krb do domu, tak ten teplovodný

Odpoveďou na vašu nevyslovenú otázku je – lebo ušetríte a spojíte príjemné s užitočným! Romantika pred krbom je minimum, ktoré dosiahnete. Zvyškom bude kvalitne vykúrený priestor. Teplovodný krb a pec totiž viete napojiť na radiátory alebo podlahové vykurovanie a o toľko menej zaplatíte za plyn či elektrinu.

 

V teplovodnom výmenníku sa totiž ohreje voda, ktorá zotrváva v akumulačnej nádobe a odtiaľ dodáva teplo všade tam, kde je to potrebné, dokonca sa využíva aj na ohrev úžitkovej vody. Tak toto je paráda! Takéto teplo sa udrží v miestnosti oveľa dlhšie a ak chcete byť trochu nároční, pokojne oslovte svojho kachliara na  regulovanie teploty v každej miestnosti.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu