Tieňte originálne, tieňte drevom!

Hľadáte nejaký spôsob zatienenia interiéru vášho bytu alebo domu, ale nechcete obyčajné žalúzie alebo záclony? Vyskúšajte niečo originálne, napríklad drevené žalúzie.

Všimli ste si, že v dnešnej dobe každým rokom čoraz viac strácame kontakt s prírodou? Všade kam sa pohneme, buď príroda takmer vôbec nie je alebo je človekom upravená do novej, modernej podoby. Samozrejme, hovoríme o modernom svete vo veľkom meste, nie o nejakej vysokohorskej dedine, tam sa prírody nabažíme dosť. Kedykoľvek však vkročíme do nejakej modernej kancelárie, bytu alebo domu, zväčša sú zariadené moderne, čo spočíva v moderných materiáloch, inak povedané plastoch. Komu by sa v dnešnej uponáhľanej dobe predsa chcelo pestovať živé rastliny, keď umelé majú praktický rovnaký efekt? Moderne zariadené priestory sú fajn, ale útulnosťou a atmosférou sa nikdy nevyrovnajú tým prírodne zariadeným. Ako však zariadiť svoje obydlie v prírodnom duchu? Začať môžete rovno od okien a osadiť drevené žalúzie vnútorné.

Ozajstné drevo?

Áno, aj v dnešnom svete plnom rôznych „fejkov“ sú drevené žalúzie a drevené rolety vyrobené naozaj z dreva. To prináša niekoľko výhod. V prvom rade je to ten prírodný útulný pocit, ale zároveň aj pocit exkluzívnosti, drevené žalúzie predsa doma nemá len tak hocikto. Nemyslite si však, že drevené žalúzie vnútorné nie sú moderné, práve naopak. Vybrať si môžete z viac ako 80 farebných kombinácií lamiel a 3 rôznych šírok, teda drevené žalúzie sa hravo prispôsobia zvyšku miestnosti. A vedzte, že drevené žalúzie nie sú len nejaká nepraktická „štýlovka“, ich jednoduchá údržba a schopnosť mimoriadne dobre regulovať svetlo prichádzajúce do miestnosti je nepochybne praktická a nie všetky žalúzie z iných materiálov to dokážu tak dobre. Ak si potrpíte na komfort, môžete si drevené žalúzie alebo drevené rolety objednať s ovládaním elektromotorom. Ak vás drevené žalúzie oslovili, viac informácií nájdete na stránke spoločnosti Sunsystem. Tak nečakajte, doprajte si drevené žalúzie aj vy!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu