Tieto skvelé doplnky zoženiete na 4home. Teraz s 5 % kupónom

Všetci chceme mať útulný domov a cítiť sa v ňom komfortne. K tomu, aby sa tak stalo, nám pomôže vybavenie praktické, ale aj to, ktoré slúži na dekorovanie. A to či už hovoríme o interiéri, alebo exteriéri, napríklad terase, balkóne, záhrade.

Nakupovanie s rozumom

Ak sa snažíte nakupovať tovar pekný, kvalitný a ešte aj za dobré ceny, určite vám prídu vhod promomokupóny, s ktorými môžete ušetriť mnoho percent z pôvodnej ceny. Výhodné je nakupovanie v e-shopoch, ktoré promokupony ponúkajú, a ešte k tomu prinášajú veľa zaujímavých výhod. Sú nimi sezónne výpredaje, letákové akcie, obmedzená ponuka dopravy zadarmo na všetok tovar, na tovar od určitej sumy, alebo na konkrétny tovar. K predajcom, u ktorých sa jednoznačne oplatí nakupovať, patrí 4home.sk. Nájdete tu krásne vybavenie pre dom, záhradu, ale aj pre vaše deti, oplnky dspríjemňujúce cestovanie alebo k starostlivosti o vašu krásu.

Čo by vám nemalo ujsť

Aktuálne v horúcich letných dňoch, by ste mohli oceniť skvelú cenu za 4home Thermo pohár na cappuccino Hot & Cool, ktorý udrží vaše frapé alebo kapučíno pekne studené. Ak máte záhradu a rodinnú, veľkú hojdačku, možno práve teraz využijete akciu na Happy Green Textilný sedák.

Ak máte deti, ktoré sa celé dni kúpu a dobehnú si často dovnútra s mokrými nohami, rovnako ako váš štvornohý maznáčik, upratovanie vám uľahčí 4home Mop Easy Quick Spray. Ten je aktuálne k dostaniu s viac ako 50 % zľavou.

Ku skrášlenie záhrady, verandy alebo terasy prispeje Kaskáda závesná 5-dielna teracota. Môžete do nej nasadiť nielen kvety, ale aj bylinky, ktoré vám dochutia obľúbené pokrmy.

No a pretože sa teraz veľa potíme nielen vo dne, ale aj v noci pri spánku, je výborné chrániť matrac, aby sa pot nedostal, kde nemá. Čistenia matrace od potu, ale aj iného zašpinenie deťmi, alebo pri nehode s kávou v posteli a podobne, sa nebudete musieť báť s 4home Chráničom matraca Harmony. Jednoducho sa upevní na matrac gumičkami. Ušetrí vám veľa práce alebo nákladov za odborné vyčistenie matrací.

Aby bol nákup lacný

Ako už bolo spomenuté, niektorí predajcovia umožňujú použitie promokupónov, ktoré vám zlacnia rôzne druhy tovaru. Aj 4Home.sk je prináša. Trebárs promokupón, s ktorým ušetríte 5 % na všetkých objednávkach. Platí až dokonca tohto roka. V ponuke je ale viac promokupónov pre tento e-shop. Napríklad do 26.7.2019 môžete využiť zľavu 50 % na bytové dekorácie. Kompletný prehľad zľavových kupónov pre tento e-shop, ale aj mnohé iné, nájdete na stránkach promokupon.sk.

Spríjemnite si leto, alebo sa začnite pripravovať na jeseň a kúpte si praktické i pekné vybavenie do domu či von na 4home.sk. Budete prekvapení, koľko pekných vecí tu nájdete a aké príjemné ceny na vás čakajú.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu