Tonery do HP tlačiarní dokážete nakúpiť aj za polovicu ceny

HP tlačiarne dnes patria medzi špičku medzi laserovými aj atramentovými tlačiarňami, a to ako pre profesionálne, tak pre domáce použitie. Obvykle nás ale potom nemilo prekvapí cena spotrebného materiálu – teda náplní do tlačiarní.

Spotrebný materiál pre HP tlačiarne býva obvykle drahý. Tonery, cartridge, náplne do tlačiarní nám veľmi rýchlo pokazia radosť z nákupu pomerne lacného zariadenia. Najčastejšie potrebujeme náplne pre HP DESKJET IA 4535, HP LASERJET PRO P1100, HP DESKJET IA 2515, HP LASERJET PRO M201N alebo pre HP LASERJET PRO M102W. Ide totiž o najobľúbenejšie HP tlačiarne. Pre tieto zariadenia, aj pre ďalšie modelové rady HP tlačiarní, je možné nakúpiť tonery HP a cartridge HP za polovičnú cenu a pritom v top kvalite.

Toner do tlačiarne HP nemusí byť drahý

E-shop Tonerpartner.sk ponúka originálne náplne do tlačiarní HP, ale aj ekonomicky výhodné vysokokompatibilné náplne do atramentových aj laserových tlačiarní. Tam, kde požadujeme super kvalitnú tlač; do firiem, kde si zakladáme na kvalite tlače; a vo chvíli, kedy sa snažíme o čo najlepšiu vernosť farieb – volíme radšej originálny toner do tlačiarne HP. Originálne tonery sú vždy zárukou profesionálnej tlače.

Sú však situácie, kedy potrebujeme čo najviac znížiť cenu tlačenej stránky. Lacná farba do tlačiarne HP dobre poslúži pri jednoduchej tlači bez dôrazu na kvalitu a vernosť farieb, v domácnosti, kde tonery a cartridge doslova „žmýkajú“ naše deti, ale aj tam, kde tlačíme skutočne veľké objemy a kvalita tlače je až druhoradá.

Avšak aj neoriginálna farba do tlačiarne HP od Tonerpartner.sk ponúka vysokú kvalitu tlače a nehrozí, že by došlo k akémukoľvek poškodeniu tlačiarne.

Nákupy na Tonerpartner.sk majú viac výhod než len cenu

Aj keď je cena pri nákupe náplní do tlačiarní veľmi dôležitou, Tonerpartner.sk dokáže ponúknuť aj ďalšie benefity. Určite oceníte predovšetkým komplexnú ponuku farieb do HP tlačiarní a taktiež do tlačiarní ďalších značiek. V e-shope si jednoducho vyberiete značku tlačiarne, typ modelu a model. Vylistujú sa vám dostupné náplne s informáciou o skladových zásobách, alebo s informáciou o termíne, kedy bude daná náplň skladom. Veľká časť sortimentu je naskladnená.

Náplne firma odosiela obvykle do 48 hodín, pokiaľ ide o originálne tonery; alebo do 24 hodín, ak si kupujete kompatibilné tonery. Veľmi často je preto firma schopná garantovať už doručenie do druhého dňa.

Veľkým benefitom je doprava tovaru zadarmo a doživotná záruka na náplne. Firma síce odporúča nákup originálnych tonerov, ale napriek tomu dáva garanciu proti poškodeniu tlačiarne aj u tonerov kompatibilných. Za kvalitou sortimentu si totiž stojí. Za nákupy naviac získavate kredity, vďaka ktorým sú potom vaše ďalšie opakované nákupy lacnejšie.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu