Užívajte si výhody dedinského života na chalupe

Život na dedine je pokojnejší, tichší, teda ak zrovna nenatrafíte na nepríjemného suseda. Ak bývate ďaleko od rušných centier miest, určite si užívate ten pokoj, možnosť vyjsť si na záhradku, možnosť vypestovať si čerstvú zeleninu, možnosť grilovať v altánku na záhradke.

Užívajte si výhody dedinského života na chalupe. Nezabúdajte, že vám pribudnú starosti a budete si musieť zveľaďovať nielen svoju záhradku, ale aj chalupu a terasu.

 

Kvalitný obklad chalupy

 

Ak chcete, aby váš domov vyzeral typicky dedinsky, odporúčame vám investovať do nového zrubového obkladu. Váš domov dostane tak úplne iný rozmer – svojim spôsobom bude vyzerať ako originálny zrub. Tento zrubový obklad sa vyrába vo vzore perodrážky, čiže sa nemusíte báť, že by ste jeho montáž nezvládli sami. Jednotlivé kúsky budú do seba zapadať ako puzzle.

Zrubový obklad je kvalitný drevený obklad slovenskej výroby, ktorý ochráni vašu chalupu pred nepriaznivým počasím a dodá vášmu domu šmrnc. Už nikdy viac nudná fasáda!

 

Odolné terasové dosky

 

Ak k vašej chalúpke máte prirobenú aj terasu, ktorú pravidelne využívate, nebolo by na škodu, keby ste nevkusnú dlažbu nahradili kvalitnejšími a hlavne odolnejšími terasovými doskami. Sú vyrábané z poctivého vysokokvalitného dreva a inštaláciu zvládnete aj bez akejkoľvek odbornej pomoci. Sú vhodné nielen na terasy, ale svoje využitie nájdu aj v altánkoch, či na chodníkoch.

Terasové dosky vás zaujmú nielen svojou odolnosťou, slovenskou kvalitou, ale najmä prijateľnou cenou a pekným dizajnom.

 

Slovenská kvalita

 

Ak chcete vašu chalúpku skrášliť, niet lepšej možnosti ako kvalitným zrubovým obkladom a modernými odolnými terasovými doskami. Slovenská kvalita je slovenská kvalita a nič nedokáže konkurovať kvalitnému slovenskému drevu a výrobkom z neho. Užívajte si výhody dedinského života na chalupe a prechádzajte sa po kvalitných terasových doskách a dotýkajte sa krásneho zrubového obkladu.

 

Ak ale váš dom nie je napojený na kanalizáciu, vašim jediným riešením je kúpa nového kvalitného septika, samozrejme od slovenských dodávateľov a výrobcov.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu