Vulkanické kamene DOGROCKS

Máte doma psa a chceli by ste k tomu ešte aj pekný trávnik? Zdá sa vám takáto kombinácia nemožná? Nezúfajte! Náročná ochrana trávnika pred potrebami Vášho domáceho miláčika sa odteraz môže stať minulosťou! Vďaka jedinečnému a čisto prírodnému produktu DogRocks môže byť od tejto chvíle Váš trávnik hustý a stále krásne zelený, aj keď na ňom necháte psa veselo sa vyšantiť!

DogRocks je vulkanická hornina z Austrálie, ktorá dokáže z vody odfiltrovať kyslé nečistoty ako cín, amoniak či dusičnany, ktoré odchádzajú z tela močom a v kontakte s trávou vypaľujú jej korienky. Stačí skalu ponoriť do vody a následkom iónovej výmeny sa zníži množstvo dusičnanov, ktoré sa nachádzajú vo vode - a odchádzajú potom z tela v moči zvieraťa. Celé sa to deje na celkom neškodnej, prírodnej báze. pravidelne laboratórne testovaný produkt pritom nemení PH v moči zvieraťa a nemá naňho žiadne negatívne účinky. Pre Vášho miláčika to neznamená žiadnu zmenu a Vám odpadne starosť o jeho malé potreby na Vašom trávniku!

Vulkanické kamene DogRocks v rozličných veľkostiach dostanete v internetovom obchode www.petpark.sk. Dog Rocks sú rôznych veľkostí a každé balenie obsahuje preto iné skaly – hmotnosť balenia je však vždy približne tá istá, aby sa zabezpečila maximálna efektivita horniny.

Opakujeme - ani laboratórne testy nezistili žiadny známy negatívny vplyv na psov, ak sa pri dávkovaní postupuje podľa návodu na použitie. Produkt sa predáva v USA, Austrálií, južnej Afrike a Európe už od roku 2005! Jedno balenie má 200 gramov a postačuje ako zásoba na 2 mesiace, ak sa používa do jednej misky s vodou. Stačí vložiť obsah balenia DogRocks do misky Vášho domáceho miláčika naplnenou maximálne 2 litrami vody a magnetické pole vytvorené vulkanickou horinou zabezpečí, že váš trávnik začne opäť žiariť zdravím...

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu