Výber tieniacej techniky: Pomôžeme vám pri jej výbere

Tieniaca technika je dôležitou súčasťou každej jednej miestnosti v domácnosti. V lete nás chráni pred neželanými slnečnými lúčmi, v zime zase pred zvedavými pohľadmi z ulice, či z iných rodinných príbytkov.

Ak by ste chceli vymeniť tieniacu techniku v celej domácnosti, pomôžeme vám pri výbere. 

Vertikálne žalúzie

 Žalúzie patrilo vždy medzi najspoľahlivejšie tienenie, avšak keďže sa interiérové trendy neustále menia, klasické žalúzie by už do moderných interiérov príliš nepasovalo. Novinkou medzi žalúziami je vertikálne žalúzie. Jedná sa o elegantné zvislé žalúzie, ktoré je ovládané retiazkou a šnúrkou. Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení, čo je veľká výhoda najmä pre tých, ktorým sa neutrálne farby príliš nepáčia.

V ponuke vertikálnych žalúzií nájdete ich moderné prevedenie, ale aj drevené vertikálne žalúzie, ktoré pôsobí luxusne a je vhodné predovšetkým do minimalisticky zariadených izieb. 

Rolety

Ponuka roliet je veľmi veľká a nájsť rolety, ktoré vám padnú do oka, ale nebude náročné. V ponuke roliet si máte možnosť pozrieť retiazkové rolety, bambusové rolety, motorické rolety, plissé rolety, vonkajšie rolety, ale aj pružinové rolety. Nové rolety vám skrášlia okná a zároveň vám poskytnú 100% ochranu pred zvedavými pohľadmi a pred slnkom. Zároveň sú vhodnou tepelnou a zvukovou izoláciou, čo oceníte, ak bývate v centre miest.

Uprednostňujte predovšetkým také firmy, ktoré predávajú nové rolety, ktoré vám budú vyrobené presne na mieru. 

Okrem vertikálneho žalúzia a roliet si pozrite ponuku kvalitných markíz a moderných plissé roliet. Predajne, ktoré ponúkajú tieniacu techniku, by mali ponúkať aj túto veľmi obľúbenú tieniacu techniku.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu