Vytvorte príjemnú a ničím nerušenú atmosféru v obývačke

Obývačka patrí k miestnostiam, v ktorej radi trávime všetok svoj voľný čas. Môžeme si v nej pozrieť dobrý film, vychutnať drink s partnerom, prečítať dobrú knihu, alebo len tak oddychovať pri dobrej hudbe. Obývačka je ale spoločenská miestnosť, kde prijímate návštevy a o to viac si zaslúži pozornosti práve kvôli nečakaným návštevám, ktoré vás prekvapia zrovna v tom čase, kedy to najmenej očakávate.Vytvorte príjemnú a ničím nerušené atmosféru v obývačke.

 

Vonné sviečky a aromalampy

 

Cez zimné obdobie, kedy je nielen vnútri, ale aj za oknami pochmúrne, oceníte vonné sviečky a aromalampy, ktoré vám vytvoria príjemnú a ničím nerušenú atmosféru. Položte ich na police nad obývacou stenou, poprípade na váš nábytok na mieru, ktorý vám rozvoniava príbytok dennodenne.

 

Nové dekoračné vankúše a pekné deky

 

Keď vám je zima a chcete si trošku oddýchnuť, určite oceníte nové dekoračné vankúše s peknými vzormi (pásiky, bodky, kvety), ktoré oživia minimalisticky zariadenú obývačku a príjemné pletené deky. Z diek vám odporúčame vyberať deky vyrobené z hrubej priadze, chlpaté deky, ale aj vzorované deky so strapcami.

 

Teplo od zeme

 

Ak ste zimomravý, do obývačky umiestňujte jednoduchý krátkovlasý koberec. Čo sa týka farebného prevedenia, vyberajte skôr z prírodných farieb – biela, smotanová, hnedá, žltá, béžová, zelená. Krátkovlasé koberce sú nenáročné na údržbu, sú cenovo prijateľné a hlavne majú skvelé tepelno- izolačné vlastnosti, čo určite oceníte, ak mávate pravidelne studené nohy.

 

Vytvorte príjemnú atmosféru v obývačke. Kúpte si aromalampy, vonné sviečky, investujte do kvalitného tienidla, zaobstarajte si pletené deky, kúpte si farebné mäkké dekoračné vankúše a na zem si dávajte teplý krátkovlasý koberec. Do obývačky umiestňujte kvety, ktoré pohlcujú škodliviny zo vzduchu – odporúčame fikus, svokrin jazyk, lopatkovec.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu