Ako si zariadiť spálňu?

Konečne sa po niekoľkých rokoch v podnájme chystáte do vlastného a radi by ste si váš nový domov zariadili podľa predstáv? Pri výbere vášho nového nábytku by ste mali mať na mysli, že vás bude na ceste životom sprevádzať po niekoľko rokov. Práve z toho dôvodu by ste mali vyberať precízne a opatrne. Cenovo dostupný nábytok patričnej kvality je to, na čo by ste sa mali pri jeho hľadaní zamerať.

Nový príval energie vám dodá práve vaša spálňa

Pokiaľ spávate minimálne osem hodín denne, v spálni strávite aspoň tretinu svojho nového života. Preto by malo byť zariadenie do nej vyberané tak, aby vám poskytlo patričné pohodlie. Zladený nábytok a svetlé steny miestnosti dodajú nielen harmóniu, ale aj elegantný vzhľad.

Patríte medzi typy ľudí, ktoré obľubujú nábytok z masívu? Masívne drevo je materiál, ktorý je nielen zdravotne nezávadný, ale aj čisto ekologický. Posteľ z masívu vás tak udrží v prepojení s prírodou. Toto prepojenie vám podľa Feng shui, starého čínskeho umenia, dodá dávku energie, ktorú potrebujete. Navyše, postele z masívneho dreva sú vysoko kvalitné a poslúžia vám niekoľko desiatok rokov. Sú o niečo drahšie ako obyčajné postele, ale ich kvalita a dizajn tento nedostatok vyvažuje.

Posteľ si, samozrejme, môžete zakúpiť aj bez matraca. Ak teda máte doma svoj vlastný, ktorého sa nechcete vzdať, stačí vám zvoliť si ten správny rozmer postele.

Osviežte si interiér vašej spálne toaletným stolíkom

Aj ženy, ktoré vykonávajú rady rozličné ranné či večerné rituály, si prídu na svoje. Do svojej spálne totiž môžete zakomponovať toaletný stolík, ktorý vám ju skrášli a ušetrí vám cestu do kúpeľne.

Toaletné stolíky sa postupne vracajú do módy a nanovo sa začínajú tešiť obľube veľkého počtu žien. Vyberte si z rozličných toaletných stolíkov od kvalitného francúzskeho výrobcu. Vybrať si môžete originálny stolík rustikálneho štýlu. Tento stolík je prepracovaný veľmi detailne a kvalitné borovicové drevo svetlohnedého odtieňu vám skvelo zapadne do interiéru. Ak však rustikálny nábytok nie je nič pre vás, ani tak si nemusíte zúfať. Zakúpiť si môžete aj toaletný stolík v modernom dizajne.

Rady na záver

  • V prvom rade si predstavte, ako by vaša budúca spálňa mala vyzerať a pusťte sa do hľadania toho správneho nábytku.
  • Neznižujte nároky a pokiaľ vám chýba ten správny cit pre zariadenie vášho interiéru, nechajte si poradiť od odborníkov.
  • Častokrát nájdete ku konkrétnej posteli v zložke súvisiaci tovar ďalší nábytok, ktorý sa k nej hodí.
  • A posledná rada. Pusťte sa teda do toho a zariaďte si interiér vášho domu podľa seba.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu