Anhydritový poter – kvalitné podložie pre podlahy

Akákoľvek stavba je časovo, ale aj finančne náročná. Nech už sa púšťate do stavby rodinného domu, alebo si kompletne prerábate firemné kancelárske priestory, dôležité je, aby bolo kvalitné podložie pod podlahami. Práve od neho závisí, ako sa budete cítiť v danom priestore pri chôdzi.

Ak potrebujete kvalitné podložie pre podlahy, rozhodne by ste mali uprednostniť anhydritový poter.

Prečo si vybrať práve anhydrit?

Anhydritový poter nie je vhodný len do domácností a kancelárií, ale aj do výrobných hál. Kým v domácnostiach ponúka predovšetkým rýchly nábeh vykurovania, presnosť a samozrejme aj najlepšiu rýchlosť realizácie, vo výrobných halách sa cení predovšetkým bezproblémová aplikácia na veľké plochy, nakoľko sa jedná o veľkometrážne plochy. Firmy zase ocenia kvalitný anhydritový poter aj kvôli efektivite nákladov na vykurovanie.

Ak chcete mať kvalitné podložie podlahy v domácnosti, vo výrobných halách, či napríklad v kanceláriách, vyberte si práve anhydrit. Najmite si firmu, ktorá má bohaté skúsenosti s týmito potermi.

Definícia anhydritového poteru

Aby sme si však vedeli predstaviť, čo to je za poter, predstavte si ho ako samonivelizačnú zmes na báze vody, plastifikátorov a anhydritu, čo je vlastne síran vápenatý, ktorý je v podstate ako spojivo. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, čím výrazne pomôže spevniť podložie pod podlahy. V prípade, že uvažujete nad podlahovým vykurovaním, práve tento poter je najvhodnejší ako podložie.

Medzi najväčšie výhody tohto poteru patrí rýchla a jednoduchá realizácia, rýchla priechodnosť, vysoká plošná rovinnosť a samozrejme aj vysoká pevnosť.

Vyberte si práve tento typ podložia a vytvorte kvalitné podložie nielen pod plávajúce podlahy, ale aj pod dlažbu, parkety, či koberec.

Zdroj obrázka:

Autor: makasana photo / Shutterstock.com

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu