Čo je dôležité pri výberu matraca?

Spánok je nenahraditeľnou súčasťou života, pričom počas hlbokého a pokojného spánku sa telo regeneruje. Aj napriek tomu, že budete spať osem hodín, môžete sa ráno prebúdzať bez energie, so zlou náladou a s bolesťami chrbta. Za týmito neduhmi stojí zlý matrac. V nasledujúcich riadkoch vám preto prezradíme, aké matrace splnia vaše požiadavky a nároky.

Za kvalitu si musíte trochu priplatiť. Moderné matrace odstránia pálčivé bolesti chrbta, nespavosť a únavu. Ráno sa budete cítiť svieži, pretože počas noci sa nebudete neustále prevaľovať zo strany na stranu. Ale ak máte hlboko do vrecka, potom vás poteší jarná akcia matrace. Za prijateľnú cenu sa vám dostane vysokej kvality, lebo práve začínajú jarné výpredaje posledných kusov.

Ponuka súčasného trhu

Prvým variantom je matrac z PUR peny, respektíve matrac molitanový. Vyznačuje sa nízkou cenou, stabilitou a pevnosťou. No nie je vhodný na každodenné používanie, ale iba k príležitostnému prespaniu na chate. Keď je na tieto matrace zľava, veľa ľudí má nutkanie ho kúpiť. Ale väčšinou sa svojich vyššie spomínaných problémov nezbaví.

Lepšími vlastnosťami sa už pýši matrac zo studenej HR peny, ktorý je dokonale priedušný, elastický a pevný. Investujete do matraca s dlhou životnosťou, ktorý je vhodný aj pre alergikov. Alebo môžete siahnuť po matracu z viskoelastickej peny, ktorý sa dokonale prispôsobí telu. Používa sa v zdravotníckych zariadeniach pre pacientov dlhodobo ležiacich, pretože nehrozia preležaniny.

Ak chcete kúpiť matrace za prijateľné ceny, dovoľujeme si vám predstaviť internetovú predajňu Matrace-Store.sk. Môžete naraziť, že je na niektoré matrace akcia, ktorá vám ušetrí až polovicu obstarávacích nákladov. A vybrať si môžete zo štandardných rozmerov, ba dokonca z atypických rozmerov. Doprava je zaistená po celej Slovenské republike.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu