Čo vám pomôže ochrániť domácnosť pred horúčavami a hmyzom?

Aj keď letné mesiace sú ešte veľmi ďaleko, už teraz môžeme premýšľať nad tým, ako ochrániť svoju domácnosť pred nadmerným prehrievaním. Keďže letá sú veľmi horúce, treba myslieť na dôkladnú ochranu, aby ste v interiéri nemali saunu, ale príjemný dýchateľný vzduch.

V lete je veľkým problémom aj hmyz, ktorý je veľmi otravný a dokáže znepríjemňovať život nám všetkým. Čo vám ale pomôže ochrániť domácnosť pred horúčavami a hmyzom?

Markízy

Predávajú sa dva typy markíz – balkónové a terasové. Ak žijete na byte a máte balkón, odporúčame vám umiestniť si tam práve túto tieniacu techniku. Práve stiahnuté markízy vám ochránia miestnosť, z ktorej sa prechádza na balkón a tým aj bránia, aby sa teplota v interiéri zvyšovala.

Markízami prekabátite počasie, budete šetriť energiu a navyše efektívne ochránite pred silnými slnečnými lúčmi.

Terasové markízy zase poskytujú dokonalú ochranu terás.

Vyberte si dobré markízy do svojich domácnosti a nebojte sa investovať do kvality. Na výber máte z markíz s kľukovým, alebo s motorickým ovládaním. Výhodou je aj veľký výber látok, čo ocenia najmä tí, ktorí sú náročnejší.

Siete proti hmyzu

Objednať nové siete proti hmyzu nie je problém. Treba však prihliadať na rozmery.

Ak chcete dokonalú ochranu pred otravným hmyzom, odporúčame vám namontovať si siete proti hmyzu na okná, ktoré často otvárate a nebude vám vadiť, keď na nich budú práve takéto ochrany pred hmyzom.

Siete proti hmyzu ale môžete využiť aj na dverách, či napríklad v podkroví na strešných oknách. Sami viete posúdiť, ktoré miesto pravidelne vetráte a práve to treba zabezpečiť sieťami proti hmyzu.

Pripravte sa na leto v predstihu a už teraz cez zimu hľadajte efektívnu ochranu terasy a balkóna. Odporúčame aj ochranu interiéru pred otravným hmyzom, ktorý býva otravný najmä počas vysokých letných horúčav, kedy sa nadmerne potíme.

Zdroj obrázka:

Autor: ronstik / Shutterstock.com

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu