Inšpirujte sa pri rekonštrukcii interiéru na portáli Biano.sk

V súčasnej dobe je rekonštrukcia a prestavba interiérov veľmi skloňovanou témou, pretože majitelia rodinných domov, respektíve bytov kladú čoraz väčší dôraz na moderné bývanie. Od starého nábytku, rozhegané postele a nevzhľadných doplnkov sa obyvatelia objektov začínajú odpútavať. A investujú radšej do kvalitného a dizajnového vybavenia.

No pri zariaďovaní interiéru je žiaduci cit pre dizajn, ktorým nie všetci disponujú. V takom prípade na scénu nastupuje inšpiratívny portál Biano.sk, ktorý združuje tisícky fotografií z interiéru a exteriéru z dielní návrhárov.

Vybuduje si útulný domov

Spoločenskou miestnosťou každého obydlia je bezpochyby obývacia izba, ktorej dominantou je sedacia súprava. Výrobcovia ponúkajú rôzne sedacie súpravy, ktoré sa líšia tvarom, veľkosťou, farbou aj materiálom. Kým niekto preferuje elegantné kožené prevedenie, niekto si potrpí na látkovej alternatíve v pestrých farbách. Samozrejme, sedacia súprava by mala svojím vzhľadom korešpondovať s ostatným nábytkom v miestnosti. Zabúdať by ste nemali ani na obývacie steny, u ktorých je kladený dôraz predovšetkým na minimalizmus. Už dávno sú preč robustné skrine.411b73e6cb71ce6178573c4ca67462df71970026

Z obývacej izby potom môžete prejsť do spálne, kde budete vyberať manželskou posteľ a šatníkovú skriňu. A ak neviete, ako jednotlivé prvky skombinovať, na portáli Biano.sk nájdete dostatok kreatívnych nápadov.

Internetová stránka Biano.sk je rozdelená do prehľadných kategórií, a tak vždy zavítate priamo do kategórie, o ktorú sa práve zaujímate. Nemusíte prechádzať všetky fotografie. Zároveň si tu prečítate zaujímavé tipy týkajúce sa bývania, napríklad aký nábytok vybrať na záhradu alebo ako vybrať správnu posteľ.

Výsledkom bude útulný domov, v ktorom budete radi tráviť čas s celou svojou rodinou. A hlavne, už sa nebudete hanbiť pozvať si návštevu.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu