Objavte svietidlá, ktoré vás príjemne prekvapia vzhľadom, funkčnosťou aj cenou

Rozbila sa vám stoná lampa? Alebo hľadáte moderné osvetlenie pre nový byt, dom, či ste sa rozhodli, že váš príbytok vzhlaďovo obmeníte s prispením dekoračného osvetlenia? Nech už je príčina vášho záujmu o lampy a svietidlá akákoľvek, isto sa necháte radi inšpirovať ponukou, kterú nájdete v predajniach s vybavením pre domácnosť.

Aby sa vám dobre pracovalo

Základom každej práce je, aby sme na ňu dobre videli. Nezáleží na tom, či ide o písanie, osobné záujmy, koníčky, alebo písanie na počítačí, svietidlá na písací aj pracovný stôl jednoducho patria. Vyberať môžete z lámp a lampiček široko dizajnovo rozličných, nastaviteľných výškovo, či podľa potreby otáčajúcich sa do strán. K dispozícii sú elegantné, nadčasové, extravagantné, ale i klasické, či vhodné do detských izieb. Veľmi prijemne vyzerajúca stolová lampa vyrobená z textilu a dreva s názvom Rahma, je dobre využiteľná do obývacej izby či spáľne. Priestor je razom útulný, štýl podčiarknutý tak,ako ho máte radi.

Aby osvetlenie dotváralo správnu atmosféru

Útulnosť a príjemnú atmosféru miestnosti veľmi ovplyvňuje farba a intenzívnosť svetla. Pre obývacie izby, pre chvíle uvoľnenia a oddychu, je vhodnejšia žlto biela farba pôsobiaca teplo. Naopak v miestnosti, kde pracujeme a chceme byť svieži, je lepšie použiť farbu bielu studenú.

Dekoračné svietidlá a osvetlenie dovolujú použiť obidve varianty. Záleží iba na vás, pre ktorú sa rozhodnete.Veľmi pekne pôsobí, keď použijete dekoračné osvetlenie pre nasvietenie obrazov, schodišta alebo skrinky s vystavenými fotografiami. Tu sa veľmi dobre uplatnia stále obľúbenejšie LED pásiky.

Ak patríte k tým, čo radi kombinujú materiály, isto vás zaujme  LED nástenná lampa Ester z Möbelix.sk. Celok,v ktorom sa spája sklo a pochromovaný hliník, vyzerá elegantne, čisto a ľahko. Priestor zbytočne nezaťažuje. Vyberať môžete z dvoch variantov – nástenná lampa Ester sa vyrába s jednou alebo dvomi lampami.

Neváhajte a navštívte aj vy Moebelix.sk. Stanete sa ďalšími spokojnými zákazníkmi, ktorí sa budú vo svojích domovoch pýšiť vzhlaďom interiérového či exteriérového osvetlenia.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu