Šetrime priestor v kúpeľni s pomocou sprchovacích kútov

Premýšľate o prerábaní kúpeľne? Aj keď sa to nezdá, kúpeľňa je dôležitým miestom v dome alebo v byte. Mali by sme ju udržiavať v čistote. Ak si privediete domov nejakých hostí, je pravdepodobné, že budú chcieť navštíviť kúpeľňu. Kúpeľňa je osobná svätyňa, ktorá udáva tón pre začiatok a koniec nášho dňa.

Riešenia pre malé kúpeľne

Rozloženie kúpeľne môže byť náročné, ale ak disponujete malou kúpeľňou, táto úloha môže byť ešte náročnejšia. Pre malé kúpeľne sú vhodné sprchovacie boxy, ktoré dokážu ušetriť mnoho miesta. Nový sprchovací kút by mal vyhovovať celkovému štýlu a estetike domova. Existuje mnoho rôznych druhov boxov pre každý vkus. Existujú sprchovacie boxy s malou vaničkou, s veľkou vaničkou, môžete si vybrať z rôznych farebných prevedení a tvarov.

Keď hľadáte vhodný sprchovací box, mali by ste brať do úvahy tvar boxu. Ak robíte kompletnú rekonštrukciu, je dobré sa pozrieť na to, aké typy a tvary boxov sa zmestia do kúpeľne. Po rozhodovaní aký typ sprchovacieho boxu si vyberiete, či vám stačí klasický alebo si radšej zvolíte masážny sprchovací box, potom sa pozrite na štýl sprchovacích dverí. Pre ušetrenie miesta odporúčame posuvné sprchovacie dvere, ktoré sú ideálne do kúpeľní, kde nie je priestor pre ich otváranie. Nemusíte sa báť, že vám do kúpeľne po ich otvorení bude stekať voda na dlážku. Nakoniec všetko záleží od vašich osobných preferencii a od vášho pohľadu na estetiku.

Investovať do kúpeľne sa oplatí

Vedeli ste, že kúpeľňa môže zvýšiť hodnotu vášho domova? Čas a námaha a investícia vložená na renováciu vám umožní získať späť väčšinu peňazí pri predaji. Investície do inej miestnosti budú vidieť len zriedka návratnosť. Praktická, atraktívna a hygienická kúpeľňa vám pri predaji môže pomôcť.

Keď budete nabudúce premýšľať nad rekonštrukciou svojho domu, nezabudnite na to, že investovať do kúpeľne sa oplatí a vyberte si kúpeľňové výrobky, ktoré sú pre vás tie pravé.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu