Ako udržiavať vo Vašom domove nové trendy bez veľkého prerábania?

Väčšina ľudí sa snaží ísť ruka v ruke s novými trendmi. Nejedná sa len o ich oblečenie, ale aj o interiér. Každý túži po tom, aby ich dom vyzeral krásne a stal sa terčom záujmu a obdivu každej návštevy. Toto je dôvod, prečo ľudia často rekonštruujú interiér svojich domov a bytov. Jedna z najväčších zmien, ktorá dokáže vyčariť nový život a vzhľad vášmu interiéru, je celková rekonštrukcia. Tá si však vyžaduje značnú investíciu. Rekonštrukcia domu a bytu je finančne náročná. Preto ak si nemôžete dovoliť každé dva roky prerábať byt podľa najnovších trendov, stavte na nadčasové kúsky a dizajn, ktoré vydržia byť IN mnoho ďalších rokov.

[h2]Výber nábytku je dôležitý[/h2]

Meniť farby stien a doplnkov nie je finančne náročné a ich zmenu si môžete dopriať častejšie. Stred svojho záujmu a najmä starostlivé vyberanie zamerajte na nábytok. Časté obmieňanie kuchynských liniek, sedačiek, spálňových zostáv len kvôli moderným trendom je ekonomicky neuvážene. Preto voľte farby, ktorými nič nepokazíte. Farba ako biela alebo čierna nikdy nevyjdú z módy. Môžete zvoliť ich kombináciu, ktorá je elegantná a nadčasová. Táto kombinácia patrí medzi najobľúbenejšie už niekoľko rokov a stavíme sa, že vrchol priečky obľúbenosti bude zastávať ešte niekoľko desaťročí.

[h2]Doplnky[/h2]

Ak príde do módy nová vychytávka v podobe výraznej farby, vo Vašom domove nemusí chýbať. Nemusíte ani meniť nábytok. Stačí zvoliť vhodné doplnky. Ľudia, ktorí chcú zmeniť vzhľad svojho domu, musia vyskúša nové farebné schémy. Nová farba stien, vankúšiky, dekoratívne ozdoby, obrazy, tapety... Toto je miesto, kde sa môžete vyblázniť a použiť svoju fantáziu. Vďaka doplnkom môže interiér získať úplne nový a odlišný nádych a nemusí Vás to stáť ani veľa peňazí. Ženy si veľmi dobre uvedomujú dôležitosť módnych doplnkov v ich šatníku. Z obyčajného fádneho outfitu sa vďaka doplnkom ako mávnutím čarovného prútika stane výrazný a štýlový outfit a z nositeľky osudová žena. To isté dokážu spraviť doplnky s interiérom. Určite sa už aj Vám stalo, že v kuchyni, v spálni či v obývačke stál úplne nový nábytok, ale v miestnosti vám stále niečo chýbalo. Dekorácie a doplnky zvýrazňujú identitu miestnosti a dávajú vašej tvorbe záverečný podpis.

Veď len skúste do obývačky dať výrazný koberec, na pohovku položte niekoľko vkusných vankúšikov a vymaľujte steny a uvidíte zmenu, ktorá nastane bez toho, aby ste si museli siahnuť hlboko do vrecka. Nezabúdajte s doplnkami a farbami narábať s citom.

Nesmrteľná čierno-biela kombinácia
Nesmrteľná čierno-biela kombinácia

 

Trendy farbu môžete do interiéru priniesť vďaka dekoráciám, napríklad vankúšom.
Trendy farbu môžete do interiéru priniesť vďaka dekoráciám, napríklad vankúšom.

 

Maľovanie nie je finančne náročné a oživí celú miestnosť.
Maľovanie nie je finančne náročné a oživí celú miestnosť.

 

48822da2cd9e7fa72a2423ea601a45e7
Tyrkysová farba na stene

 

351c612fbbbdce3ce8b067b56817c5de
Sivá farba sa stále teší svojej popularite

 

fdfb14833c79d9c6686e0f313e009b9d
Výrazná farba steny a pekne “ oblečená“ posteľ

 

bedroom-421848_1920
Oživte svoju posteľ prehozom

 

Nepodceňujte výber kobercov
Nepodceňujte výber kobercov

Uložit

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu