Detská izba po taliansky

Konečne nadišiel čas na to, aby ste zmodernizovali izbu vášmu potomkovi? Spravte mu izbu, ktorú mu bude závidieť každý!

Zariadiť detskú izbu môže byť pre mnohých rodičov skutočné náročná záležitosť. Bude sa izba vášmu synovi alebo dcére páčiť? Ako dlho v nej vydrží kým sa nezačne sťažovať na to, že sa mu niečo nepáči a chce to zmeniť? Mnoho rodičov, najmä tých najmenších detí, sa spolieha na to, že detská izba má byť zariadená čo najjednoduchšie a najúčelovejšie, veď malé dieťa to predsa vôbec nevníma. A to robíte veľkú chybu. Aj tie najmenšie deti totiž vnímajú prostredie okolo seba, a to dosť výrazne. Preto by ste pri zariaďovaní detskej izby mali byť rovnako precízni a citliví, ako keby to bola vaša izba.

Nábytok ktorý ohúri

Základom je značka, ktorá vám ponúkne produkty čo najviac zamerané na deti. Takouto značkou je napríklad Erbesi. Erbesi ponúka všetky typy nábytku pre izbu vášho malého potomka, od detských postieľok, ktoré sú základom pohodlia vášho dieťaťa, až po prebaľovacie pulty a podobne. Každý produkt tejto talianskej značky v sebe spája viacero dôležitých prvkov, ktoré nábytok pre vaše dieťa musí mať. Každý nábytok v sebe spája čo najväčšiu praktickosť, a využiteľnosť, čo pri dieťati vždy oceníte. Avšak žiadny strach, luxus a exkluzivita v žiadnom prípade nejdú na úkor praktickosti. Práve naopak, všetok nábytok spája praktickosť a luxus do jedného funkčného celku. A nielen funkčného, ale aj bezpečného. Nábytok je navrhnutý s maximálnym dôrazom na bezpečnosť, či už z hľadiska použitia zdravotne nezávadných materiálov, alebo celkového vyhotovenia. Tak sa vám nestane to čo napríklad pri iných detských posteliach, že dieťa vás každé ráno zobudí s novým úrazom spôsobeným hranou postele.

Kolektívne alebo jednotlivo?

Či už vyberáte postele pre deti, alebo chcete zariadiť celú izbu, Erbesi má pre vás v oboch prípadoch riešenie. Ponuka zahŕňa možnosť výberu z veľkého množstva jednotlivých produktov, ale samozrejme aj celé kolekcie, už len vybrať tú správnu pre vás, alebo skôr vášho potomka, ktorému takouto zmenou zaručene spravíte nevídanú radosť.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu