Kvalitný kancelársky nábytok vám spríjemní prácu

V súčasnej dobe dochádza k rozsiahlym rekonštrukciám a renováciám kancelárskych priestorov, pričom obmenu si zaslúži nielen zovňajšok, ale aj interiér. Starý, často nevzhľadný kancelársky nábytok si zaslúži dôstojne pochovať. Investícia do moderného vybavenia sa vám odmení v podobe pohodlia a komfortu po celú dobu práce. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako by mala vyzerať kvalitná kancelárska stolička či pracovný stôl.

V tomto špecifickom segmente pôsobí veľa výrobcov a predajcov, pričom sa líšia predovšetkým precíznosťou spracovania a cenou. No cena by nemala byť rozhodujúcim faktorom. Zamerať by ste sa mali v prvom rade na ergonómiu, ktorá je u kancelárskeho nábytku veľmi dôležitá.

Ergonómia je veľmi skloňovaný termín, pod ktorým sa skrýva správne využívanie nábytku na pracovisku. Architekti a návrhári si totiž uvedomujú, že človek trávi veľa času využívaním nábytku, a preto sa začali ergonómii ako také bližšie venovať. Ergonomický kancelársky nábytok eliminuje zdravotné problémy s pohybovým ústrojenstvom, napríklad s chrbticou.

Zaujímavé kancelárske stoličky a kreslá

Kancelárska stolička, respektíve kancelárske kreslo by malo poskytovať dostatočnú oporu chrbtici. Odporúčané sú predovšetkým modely, pri ktorých je možné nastaviť výšku sedadla a výšku bočných operadiel. Kancelárska stolička by mala umožňovať nastavenie aj stupňa sklonu chrbtového operadla.

Zabúdať by sme nemali ani na pracovný stôl, ktorý by mal byť dostatočne priestranný, aby sa na neho vošiel počítač vrátane kancelárskych potrieb. Samozrejmosťou je úložný priestor, či už v pracovnom stole alebo vo forme skríň.

Atraktívny nábytok do kancelárie ponúka internetový obchod kancelaria24h.sk, kde kúpite všetko od stoličiek, cez stoly, až po skrine. A môžete sa tešiť na pôsobivý dizajn, ktorý sa dokonale hodí do akejkoľvek kancelárie.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu