Tipy na milé darčeky, ktoré potešia

Vybrať správny darček býva občas doslova lotéria. Zvoliť taký, z ktorého budete mať dobrý pocit vy a bude sa páčiť aj obdarovanému, to chce nie len kus majstrovstva, ale aj dávku skúseností. Inšpirujte sa našimi tipmi a možno aj vďaka nimi zabodujete.

Ako by mal super darček vyzerať? Otázka, na ktorú existuje milión správnych odpovedí. A možno aj viac. Niekto má rád šperky, iný preferuje nemateriálne radosti a zážitky. Vyberte si z nasledujúcich tipov a podčiarknite týmito darčekmi výnimočnosť chvíle.

Hrnčeky s fotkou

Poháriky alebo hrnčeky používa asi každý. Veď bez kávy alebo čaju nie je ráno. Preto je takýto predmet nie len praktickým darčekom, ale zároveň aj milou spomienkou. Darovať hrnček s fotkou alebo textom môžete komukoľvek – poteší všetkých. Výber textu aj fotografie je len na vašich možnostiach a fantázii. Pamätajte však, že aj vďaka nim to viac nebude obyčajný hrnček, ale jedinečný darček.

Fotka na plátne

Vďaka kvalitnej a dostupnej fototechnike sa fotografovanie za posledných pätnásť rokov neuveriteľne spopularizovalo. Kade ľudia chodia, tade fotia. A nefotia vôbec zle! Určite aj vy viete o fotkách, ktoré zapadajú digitálnym prachom. Čo tak premeniť ich na fotoobraz a použiť ako darček? Darujte napríklad vášnivému rybárovi spomienku na jeho kapitálny úlovok alebo milovníkovi adrenalínových športov pamiatku na deň, kedy prvýkrát zoskočil s padákom z lietadla.

Tričko s potlačou

Ak je darček unikátny a nenapodobiteľný, má vždy akúsi pridanú hodnotu. Obyčajné tričko tieto atribúty nemá, ale môže ich získať. Ako tričko s potlačou dostáva iný nádych. Konvenčných tričiek produkujú továrne v miliónoch. Ale vtlačiť mu originálnu pečať môžete len vy. Vtipné tričko nemusí byť hlavným bodom večera. Pokojne ho darujte ako doplnok, prípadne čerešničku na záver.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu