Tipy na milé darčeky, ktoré potešia

Vybrať správny darček býva občas doslova lotéria. Zvoliť taký, z ktorého budete mať dobrý pocit vy a bude sa páčiť aj obdarovanému, to chce nie len kus majstrovstva, ale aj dávku skúseností. Inšpirujte sa našimi tipmi a možno aj vďaka nimi zabodujete.

Ako by mal super darček vyzerať? Otázka, na ktorú existuje milión správnych odpovedí. A možno aj viac. Niekto má rád šperky, iný preferuje nemateriálne radosti a zážitky. Vyberte si z nasledujúcich tipov a podčiarknite týmito darčekmi výnimočnosť chvíle.

Hrnčeky s fotkou

Poháriky alebo hrnčeky používa asi každý. Veď bez kávy alebo čaju nie je ráno. Preto je takýto predmet nie len praktickým darčekom, ale zároveň aj milou spomienkou. Darovať hrnček s fotkou alebo textom môžete komukoľvek – poteší všetkých. Výber textu aj fotografie je len na vašich možnostiach a fantázii. Pamätajte však, že aj vďaka nim to viac nebude obyčajný hrnček, ale jedinečný darček.

Fotka na plátne

Vďaka kvalitnej a dostupnej fototechnike sa fotografovanie za posledných pätnásť rokov neuveriteľne spopularizovalo. Kade ľudia chodia, tade fotia. A nefotia vôbec zle! Určite aj vy viete o fotkách, ktoré zapadajú digitálnym prachom. Čo tak premeniť ich na fotoobraz a použiť ako darček? Darujte napríklad vášnivému rybárovi spomienku na jeho kapitálny úlovok alebo milovníkovi adrenalínových športov pamiatku na deň, kedy prvýkrát zoskočil s padákom z lietadla.

Tričko s potlačou

Ak je darček unikátny a nenapodobiteľný, má vždy akúsi pridanú hodnotu. Obyčajné tričko tieto atribúty nemá, ale môže ich získať. Ako tričko s potlačou dostáva iný nádych. Konvenčných tričiek produkujú továrne v miliónoch. Ale vtlačiť mu originálnu pečať môžete len vy. Vtipné tričko nemusí byť hlavným bodom večera. Pokojne ho darujte ako doplnok, prípadne čerešničku na záver.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu

Odkladací stolík White Label Karena

78.90 €
detail produktu